Mehtap Akdağ

31 Temmuz 2019

3 yorum

Zamanın her aşamasında yoğun olarak kadınlar olmak üzere iyi görünmek önemli olmuştur. Peki, “iyi görünmek” ifadesi neleri içerisinde barındırmaktadır? Elbette ışıltılı, canlı ve kırışıksız cilt ezelden veri iyi görünmenin en önemli belirteçleri olarak günümüzde de değil sadece kadınlar, bilinçlenen ve kişisel bakımına önem veren insan sayısının da artmasıyla daha da gündemdekini yerini arttıran içeriğe bürünmüştür.

Antiaging bir nevi yaşlanma belirtilerini durdurma veya bu belirtilerin etkisini olabildiğince kontrol altına alma süreci veya anlayışıdır. Gerek tıbbi, gerekse geçmişten gelen bitkisel çözümlerle yaşlanma karşıtı pek çok yöntemlere başvuran insanoğlu bu isteklerinde geçmişindeki gibi kararlı olup bu anlamda işin uzmanına başvurmadığı sürece de pek çok istenmeyen senaryolarla da karşılaşmıyor değil. Bizler yılların deneyimi ve alanımız olan bu durumla ilgili yüksek sorumluluk anlayışımızla sizleri iyi senaryolar ve sonuçlarla kavuşturma adına uzun yıllar hizmet vermekteyiz.

 

Zamana Dur Deme Yolculuğunda Bizimle Olun

 

Cildimiz göz önde en fazla olan alanımız olmasından dolayı ve de toplumsal hayatın ek çok alanında en fazla iletişim alanında gözle görülen bölgemiz olmasından dolayı güzel olması iki kat önem arz eden durumdadır. Kuru kırışıklarla dolu, renk bozukluğu diğer tüm zamanın getirdiği yıpranmışlık izleri artık kader olarak görmeye hayır diyeceğiniz günlerdeyiz. Çünkü bizler sizlerin bireysel, size ait özel cilt haritanızı, varsa alerjik durumlarınızı ve ilgili cilt deformasyon sebeplerini tespit edip herkes ayrı bir dünyadır zihniyetiyle antaging bakım ve çözümlerimizi sunmak üzere hizmet vermekteyiz.

İlginizi çekebilir:

Antiaging Cilt Bakımı

 

Cildinizin Zaman İçerisindeki Düşmanlarına Gayet Aşina Bir Ekip

 

Cildin öncelikle yer çekimi olmak üzere zamanla da nem dengesinin azalması ki bu kolajen üretiminin azalmasıyla ilgili olup buna yönelik kolajen uygulamalarımızla zamanı sizler için durduruyoruz. Kurumumuzda antaging çalışmaları cilt altı ilgili eksiklerin uygulanması yoluyla cildin zamanla kaybolan elastikiyeti kazandırılır ve elbette ki işin öz olan hücre yenileyici ürünlerin en kalite seviyesi yüksek özene seçili ürünleri kullanılır. Biliyoruz ki ve sizler de biliyorsunuz ki pek çok bu konuya hizmet eden kuruş söz konusudur. Fakat bizim merkezimizde antiaging bakım hizmetini seçiyor olmanız sizlerin gerek ürün gerek uygulayıcı uzmanlığı ve hizmet sonucu ile ilgili kötü senaryoların otomatik olarak siliniyor olması durumunu da getirecektir.

Beylikdüzü’ndeki Antiaging Cilt Bakımı fırsatları ve indirimli Antiaging Cilt Bakımı fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

Kaynakça:

 1. https://www.turkiyeklinikleri.com/article/en-anti-aging-tedavide-minimal-invaziv-kozmetik-prosedurler-botoks-dolgu-maddeleri-peeling-ve-mezoterapi-62857.html
 2. http://www.academia.edu/download/51660902/UHE_DERGI_10._sayi.pdf#page=418
 3. https://www.turkiyeklinikleri.com/article/en-yuz-bakiminda-kullanilan-yaslanma-karsiti-kozmesotikler-56059.html

Antiaging Cilt Bakımı Nedir?

Anti aging bakım en güzel giysimiz cildimize uygulanan yaşlanmanın önüne geçmek için tercih edilen bir uygulamadır.

Antiaging Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Antiaging cilt bakımı, yaşlanma belirtilerini tersine çevirmeyi amaçlayan kür ve cilt uygulamalarıyla cildinizin gençleşmesini sağlayan bakım uygulamasıdır.

Antiaging Cilt Bakımı Kimler Tarafından Uygulanabilir?

Cildin antiaging cilt bakımına ihtiyacı 20 yaşından sonra başlamaktadır. Uzmanların yaptığı cilt analizi ardından cildin bakıma uygun olup olmadığı belirlenmektedir.

Antiaging Cilt Bakımı Cildi Nasıl Etkiler?

Anti Aging bakım, cildin gevşemesi, canlılığını ve önemini yitirmesi gibi durumlarda yapılan, cildin yaşlanma sürecini yavaşlatan bir bakım türüdür. Cilde ihtiyaç duyduğu elastikiyeti kazandıran Anti Aging Bakım, bu kazancı da içerisinde kolajen ve elastin içeren maskeler aracılığı ile gerçekleştirmektedir.

Salonumuz

Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28 34515 - Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul

Bize Yazın

info@mehtapakdag.com

Bizi Arayın

0(212) 924 50 50

RANDEVU ALIN

Hemen Yer Ayırtın
KALICI MAKYAJ

KAŞ & KİRPİK

MASAJ

CİLT BAKIMI

3 Yorum

 • Deniz dedi ki:

  Merhaba, 42 yaşındayım ve daha öncesinde düzenli olarak anti-aging cilt bakımı yaptırıyordum. Ancak taşınmamız gerektiği için yeni bir yer arayışı içindeyim. Nerede yaptıracağıma karar vermeden önce ön görüşme yapmamız mümkün müdür?

 • Aslıhan dedi ki:

  Merhabalar uygulamanın yaşlanma karşıtı olduğunu biliyorum ancak ne ölçüde etkilidir? hangi yöntemleri kullanıyorsunuz ve neye göre kullanıyorsunuz? teşekkürler

 • Sevil dedi ki:

  Selamlar ben de sağlıkçıyım. Uygulamada hangi marka serum kullanıyorsunuz? bir de uygulamayı yapan personelin bu konuda eğitimi ne ölçüde? teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın