Cilt Bakımı Leke Bakımı Fiyatları

Cilt bakımı leke bakımı estetik kaygısına neden olan bölgelerin başında gelen yüz yapısına uygulanır. Yüz birçok cilt rahatsızlığının ortaya çıktığı alan olarak kabul edilebilir. Dış etkenler başta olmak üzere çeşitli alerjik reaksiyonlar nedeniyle ortaya çıkan bazı cilt hastalıkları, cilt yüzeyinde kalıcı lekelere neden olsa da, herhangi bir rahatsızlığın belirtisi olarak kabul edilmez. Fakat bu gibi geçici rahatsızlıların yanı sıra daha kronik ve kalıcı rahatsızlıklara işaret eden birtakım lekeler, ileri seviye hastalıkların habercisi olabilir. Cilt bakımı ve cilt hastalıkları ile alakalı son dönemde tıbbi teknoloji alanında global çerçevede atılan yeni adımlar, cilt yüzeyinde oluşan çeşitli lekelerin ve hastalıkların bakımı da çok daha pratik ve kesin çözüme ulaştırmış durumda. Bu anlamda leke bakımı fiyatları, geçtiğimiz yıllara oranla çok daha ekonomik seviyelere ulaşmış durumda.

 

Cilt Bakımı Leke Bakımı Nedir?

 

Leke bakımı , güneşe uzun süre maruz kalma, belirli ilaçlardan, kullanılan makyaj malzemelerden dolayı oluşan lekelerin geçmesini sağlayan bir bakımdır. Bu lekeler genellikle kahverenginde ve yüksek derece de pigmentlidirler. Bu lekelerin bakımı için birçok yöntem bulunmaktadır. Örneğin mezoterapi ile özel karışımların cildin altına enjekte edilmedir. Ya da diğer yöntemlerden biri olan lazer yöntemi ile derinin üst katmanı lazer ile soyulmaktadır. Bu gibi yöntemler ile lekelerinden şikâyetçi olan kadınlar lekelerinden kurtulmaktadır.

 

Cilt Bakımı Leke Bakımı İstanbul

 

Cilt hastalıkları bakımında son dönemde Avrupa menşei birçok tıbbi ve profesyonel firmanın geliştirdiği yeni bakım yöntemleri, ülkemizde de paralel bir şekilde hizmete giriyor. Özellikle son dönemde rağbet gören kimyasal peeling İstanbul başta olmak üzere ülkemizde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmış durumda. Cilt bakımı leke bakımı  fiyatları araştırması yaparken, tercih edeceğiniz kliniğin veya güzellik salonunun referanslarını mutlaka inceleyiniz. Sektör ortalamalarının altında ki fiyatlarla hizmet veren kuruluşlar, yoğunlukla hizmet kalitesinden kesinti yaparak bu sonuca ulaşabilirler. Bu olumsuzlukla karşılaşmamak için, mutlaka nitelikli kliniklerden hizmet alınıyor olması gerekir.

 

CİLT BAKIMI LEKE BAKIMI FİYATLARI NE KADARDIR?

 

Leke bakımında kullanılan birçok yöntemin olduğunu daha önce söylemiştik. Bu yöntemlerden hangisinin kullanılacağına uzman bir kişi karar vermektedir. Yöntemlerin birçoğu eş değer fiyatlar aralığındadır. Lakin lekenin büyüklüğü veya işlemin uzunluğu fiyat aralığı için önemli bir yer tutmaktadır. Bu sebepten dolayı buradan bir fiyat vermek çok doğru olmamaktadır.

 

Cilt bakımı leke bakımı  fiyatları; uygulamanın gerçekleştirileceği kliniğin niteliklerini, uzmanın kalifikasyon ve deneyimine elbette uygulamanın türüne göre farklılık arz edecektir. Birçok farklı uygulama gerçekleştirilebileceği gibi fiyatlar da bu kapsamda oldukça farklı olabilir.

 

Beylikdüzü’ndeki Kimyasal Peeling fırsatları ve indirimli Kimyasal Peeling fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Cilt Lekeleri Kaderiniz Olmasın

 

Kaynakça:

 1. http://egetipdergisi.com.tr/etd/issue/31437/343997
 2. http://www.dermaneturk.com/okd/sayi412005/melasma.asp
 3. https://dergipark.org.tr/omudis/issue/11043/131897

 

3 Yorum

 • Gülay dedi ki:

  Selamlar mehtap hanım 42 yaşındayım ve güneş alerjim sebebiyle yüzümde kalıcı lekeler oluştu. Uygulamayla bunlar tamamen gidiyor mu? tekrar güneşe çıktığımda lekeler oluşur mu? teşekkürler

 • Arzu İnce dedi ki:

  Mehtap hanım merhaba, cilt bakımı leke tedavisi fiyatlarını sitenizde göremedim. Fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz

 • Hatun İnce dedi ki:

  merhaba 33 yaşındayım. yüzümde bolca güneş lekesi var. cilt bakımıyla leke tedavisi olmak istiyorum ne kadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın