Pasif Jimnastik İstanbul

Pasif jimnastik kasların yapay olarak çalıştırılması esasına dayanır. İnsanların bu uygulamayı tercih etme nedeni ise kısaca şöyledir; insan vücudunun belli ölçekte hareketli olması, doğasının gereğidir. Kasların düzenli olarak belli eforu sarf etmemeleri halinde etkinliklerini kaybeder ve hatta tutulma ve kasılma gibi sorunların ortaya çıkması söz konusu olur. Düzenli olarak fiziksel egzersiz yapamayanların bu kasları; yapay olarak hareketlendirmek yolu ile çalışmalarını sağlayan Pasif jimnastik İstanbul merkezleri, hareket kabiliyetlerinden kısıtlılık bulunanlardan, bu etkinlik için zaman bulamayanlara kadar pek çok kimsenin kas ve eklem rahatsızlıklarının giderilmesine katkıda bulunurlar. Bu uygulama, herhangi bir kimyasal çözüm olmayıp, doğrudan kasların çalıştırılmasına yönelik bir çalışmadır. Kasların çalıştırılması yolu ile bedensel etkinlikler normalde olduğu haline getirilir.

 

PASİF JİMNASTİK NEDİR?

 

Pasif Jimnastik ile zayıflama nedir? Pasif jimnastik uygulaması kasların yapay olarak uyarılarak çalıştırılması temeline dayanmaktadır. Bu yöntem ile vücudumuzda atıl durumda olan yeteri kadar çalıştırılmayan kaslar uyarılarak çalışmaları sağlanmaktadır. Pasif jimnastik uygulaması kasların çalışması sebebi ile metabolizma çalışmasına etki eder ve kalori yakım işlemlerini hızlandırır. Pasif jimnastik uygulaması sonrasında daha sıkı bir kas yapısına sahip olabilirsiniz. Ayrıca yağ dokularını uyarak elektronik dalgalara sayesinde uygulandığı bölgede yağların atılmasını da sağlamaktadır. Pasif jimnastik seans sonrasında kişiler günlük aktivitelerine dönebilirler. Pasif jimnastik çalışması günlük yaşama olumsuz bir etkisi olmamaktadır. Zayıflama ve sıkılaşma isteyenler için geliştirilen bu yöntem sayesinde daha güzel bir vücud sahip olabilirsiniz.

 

PASİF JİMNASTİK İLE ZAYIFLAMA

 

Pasif jimnastik uygulaması metabolizmayı hızlandırmakta ve kalori yakışını artırmakla birlikte kilo vermek isteyenlerin pasif jimnastik uygulaması ile beraber diyetisyen destekli diyet tavsiyelerini yerine getirmesi gerekir. Unutulmamalıdır ki pasif jimnastik kilo vermek için yardımcı bir yöntemdir. Diyet takip edilmeden pasif jimnastik ile kilo vermek isteyenler istedikleri sonucu elde edemeyebilirler. Bu yüzden diyetisyen destekli olarak bu yöntem uygulanmalıdır. Pasif jimnastik belirli periyotlarla seanslarla uygulanarak sonuç veren bir yöntemdir. Bünyeden bünyeye değişmekle birlikte yaklaşık 10 seans sonrasında sonuçlar gözlemlenmeye başlamaktadır. Fit bir vücuda sahip olmak için pasif jimnastik ile aynı anda farklı kasları eş zamanlı olarak çalıştırabilirsiniz. Böylece kısa sürede etkili sonuçlar elde ederek istediğiniz sonucu elde edersiniz.

 

PASİF JİMNASTİK FİYAT

 

Pasif jimnastik uygulaması yapıştırılan pedler yardımı ile kasların elektrik sinyalleri ve dalgaları ile uyarılmasına dayanmaktadır. Bu sebeple kalp pili olan hastaların doktor kontrolü ve onayı olmadan pasif jimnastik uygulaması yapılmamaktadır. Ancak Kalp pili olanlar doktor onayı ile bu uygulamadan yararlanabilmektedirler. Pasif jimnastik uygulaması kalp pili olanlar, hamileler ve regl dönemindeki kadınlara uygulanmamaktadır. Bunun dışında kalan herkes pasif jimnastik uygulamalarından kolayca yararlanarak istedikleri sonuçları almaktadırlar. Pasif jimnastik fiyat listeleri seans tabanlı belirlenmektedir. Belirli ve düzenli seanslar ile sonuç veren bir yöntem olduğu için birçok firma tarafından seans paketi seçeneği sunularak daha uygun fiyatlarda pasif jimnastik seanslarından faydalanmanız sağlanmaktadır.

 

İlginizi çekebilir:

Alternatif zayıflama yöntemleri

 

Kaynakça:

 1. https://www.researchgate.net/profile/Ayca_Sahin3/publication/332332615_Aile_Odakli_Tedavi/links/5cae31034585156cd78f4fee/Aile-Odakli-Tedavi.pdf
 2. https://dergipark.org.tr/bilig/issue/25264/267040
 3. https://www.researchgate.net/profile/Ruchan_Iri/publication/45266842_The_effect_of_walking_exercise_on_the_aerobic_capacities_and_some_blood_values_of_females/links/56d40afd08ae8003f415b74a.pdf

 

Beylikdüzü’ndeki Pasif jimnastik fırsatları ve indirimli Pasif jimnastik fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

 

Pasif Jimnastik Merkezleri İstanbul’da Nerededir?

Pasif jimnastik merkezleri İstanbul özelindeki kliniklere ulaşmak için tecrübeli güzellik salonu Mehtap Akdağ Güzellik Salonu’ne Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28, 34515 Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Pasif Jimnastik İstanbul Fırsatları Nelerdir?

Pasif jimnastik İstanbul fırsatlarına mehtapakdag.com’u ziyaret ederek ayrıntılı şekilde ulaşabilirsiniz.

Pasif Jimnastik İstanbul Fiyatları Nelerdir?

Pasif jimnastik İstanbul fiyatları istenen hizmetin kapsamı hasta mevcut durumu ve klinik özelinde değişkenlik göstermektedir.

5 Yorum

 • Tülay Gencal dedi ki:

  Selamlar pasif jimnastik yaptırmak istiyorum ancak birkaç yerden fiyat aldığımda gözüm korktu. Pasif jimnastik hakkında kampanya veya fırsatlarınız mevcut mu? teşekkürler..

 • Yağmur dedi ki:

  Merhabalar pasif jimnastikle max ne kadar kilo verilir? bir de epilasyon da yaptırmak istiyorum kombine uygulamalarda fırsatlarınız var mı ?

 • Dilara Karasu dedi ki:

  Mehtap Hanım merhaba, pasif jimnastik ile ortalama ayda kaç kilo verebilirim ?

 • Arzu İnce dedi ki:

  Mehtap hanım merhaba, cilt bakımı leke tedavisi fiyatlarını sitenizde göremedim. Fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz

 • Sertap dedi ki:

  Merhaba, pasif jimnastik uygulamasını arkadaşlarımdan duymuştum. Yaptırsam mı diye düşünüyorum ancak belimde fıtık var. Bu durumda yaptırmamın sağlığıma zararlı bir etkisi olur mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın