Pumpkin Peeling

Pumpkin peeling, sindrella bakımı olarak da adlandırılan bir cilt bakım yöntemidir. Oldukça yeni ve organik olan bu cilt bakım yöntemi, tüm cilt tipleri için uygundur. Kabak ana maddesi olarak kullanılan cilt bakımının kişilere sağladığı en önemli fayda cildi tazeleyerek, ciltteki akneler, kırışıklıkları ve yaşlanma problemlerine karşı hücrelerin yenilenmesini sağlamaktadır. Bunun dışında sindirella bakımının içeriğinde hücre yenilenme hızını arttıran alfa hidroksi asit bulunmaktadır. Bu madde cildin çok daha genç bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Doğal ve organik bir ürün olması ise söz konusu cilt bakımının yoğun bir şekilde talep görmesine neden olmaktadır.

 

Pumking Peeling Fiyatları

 

Pumkin peeling fiyatları, bu cilt bakımının faydalarının bilincinde olan ve söz konusu faydalardan yararlanmak isteyen kişilerin sık sık sorduğu sorular arasında yer almaktadır. Ancak bu soruya net bir cevap verebilmek pek mümkün değildir. Çünkü söz konusu cilt bakım türünün fiyatı, cilt bakım merkezlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi için cilt bakım merkezleri ile iletişime geçebilir ve fiyat hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Balkabağı Peelingi

 

Balkabağı peelingi, yapılmadan önce cildin maskeye hazırlanmış olması gerekmektedir. Cilt tipine göre cilt bakım uzmanının belirlediği bir temizleyici ürün cilde uygulanır ve cilt temizlenir. Yağdan ve kirden arınan cilt masaj yardımı ile yumuşatılır ve ölü deriden arındırılır. Daha sonra ise balkabağı peelingi cilt bakım uzmanı tarafından cilde sürülür ve cilt bakım uzmanının uygun gördüğü süre kadar ciltte bekletilir. Süre dolduktan sonra maske ciltten temizlenir. Cilt bakımı sonrasında balkabağı peelinginin etkisini hemen fark edebilirsiniz. Porselen ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanız oldukça kısa bir zaman alacaktır.

 

Peeling, genel olarak cildin soyulması yöntemidir. Bu yöntemlerin birçoğunda, kimyasallar kullanılır ve bir kısmının ciddi anlamda yan etkileri bulunur. Bu yan etkilerin en az görülüğü hatta hiç görülmediği uygulama Pumpkin Peeling uygulamasıdır ve yaygın biçimde kullanılır. Bu uygulamayı nitelikli kliniklerden alabiliyor, mükemmel görünüme sahip cilde kavuşabiliyorsunuz. Bu yöntem herkes için uygun olarak tanımlanıyor.

 

Pumking peelingin doğal bir içeriğe sahip olduğunu söylemiştik. Pumpkin peeling; geniş spektrumlu vitamin A türevleri, salisilik asit, mayalanmış enzimler, omega yağ asiti, fitosterder, beta sitosterol, Vitamin P, mineraller, demir, kalsiyum, potasyum, çinko gibi bileşenler bulunmaktadır. Bu bileşenlerin etkisini ve faydalarını araştırarak söz konusu cilt bakımının insan cildi için ne denli büyük faydalara sahip olduğu anlaşılabilmektedir. Bunun dışında pumking peel uygulamasını farklı cilt tiplerine uygulayabilmek mümkündür. Yaşlı ve olgun ciltler, akneli ciltler, hiperpigmentesyonlu ciltler, kuru ve hassas ciltler için uygun olan pumpkin peelin cildinize sağladığı faydalardan yararlanmak için hemen harekete geçin. Cildini seven herkesin başvurduğu bu cilt bakım yönteminden yararlanmak için daha fazla beklemeyin!

 

Beylikdüzü’ndeki Pumking peeling fırsatları ve indirimli Pumking peeling fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Hamilelerin gözde bakımı: Balkabağı peeling

 

Kaynakça:

 1. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0260877406002020
 2. https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/10942912.2005.10345418
 3. https://patents.google.com/patent/US1458998A/en

 

Pumpkin Peeling Nedir?

Pumpkin Peeeling diğer ismiyle balkabağı peelingi olarak bilinen cilt uygulaması, balkabağı özleriyle hazırlanarak cildinizin nem seviyesini ayarlayarak pürüzsüz bir his yaratır.

Pumpkin Peeling Nasıl Uygulanır?

Cilt tipine göre cilt bakım uzmanının belirlediği bir temizleyici ürün cilde uygulanır ve cilt temizlenir. Yağdan ve kirden arınan cilt masaj yardımı ile yumuşatılır ve ölü deriden arındırılır. Daha sonra ise balkabağı peelingi cilt bakım uzmanı tarafından cilde sürülür ve cilt bakım uzmanının uygun gördüğü süre kadar ciltte bekletilir. Süre dolduktan sonra maske ciltten temizlenir.

Pumpkin Peeling Kimler İçin Uygundur?

Pumpkin peel uygulamasını farklı cilt tiplerine uygulayabilmek mümkündür. Yaşlı ve olgun ciltler, akneli ciltler, hiperpigmentasyonlu ciltler, kuru ve hassas ciltler için bu uygulama oldukça yararlıdır.

Pumpkin Peeling Faydaları Nelerdir?

Kabak ana maddesi olarak kullanılan cilt bakımının kişilere sağladığı en önemli fayda cildi tazeleyerek, ciltteki akneler, kırışıklıkları ve yaşlanma problemlerine karşı hücrelerin yenilenmesini sağlamaktadır. Bunun dışında sindirella bakımının içeriğinde hücre yenilenme hızını arttıran alfa hidroksi asit bulunmaktadır. Bu madde cildin çok daha genç bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır.

4 Yorum

 • Berna dedi ki:

  Merhaba, pumpking peelingini hangi cilt tipleri için öneriyorsunuz?

 • Tuğçe dedi ki:

  Selamlar pumpking peeling isminden yola çıkarak balkabağı barındırıyor diye düşünüyorum. Bu bakımın normal cilt bakımlarından farkı ne? balkabağı içerikli olması mı sadece? Bir de fiyat bilgisi alabilir miyim? iyi çalışmalar,,

 • Yasemin Güven dedi ki:

  Mehtap hanım merhaba balkabağı peelingi yaptıralardan duyduğum kadarıyla uygulamadan önce yapılması gereken şeyler varmış. işim sebebiyle sürekli seyahat halindeyim. uygulama öncesi ve sonrası süreç nasıldır bilgi verir misiniz?

 • Ayten dedi ki:

  Selamlar, balkabağı peelinginin doğal olduğuna dair birçok yazı ve reklam gördüm. Uygulamada kullanılan kür tamamen doğal olarak mı üretilmiştir yoksa kimyasal içeriğe sahip midir? Şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın