Mehtap Akdağ

29 Temmuz 2019

2 yorum

Eski zamanlarda, Kleopatra bal mumu ezilmiş böcek ve karmin karışımıyla dudaklarını renklendirmiştir. O zamandan beri, kadınlar dudaklarını önemli bir yüz özelliği olarak vurgulayarak büyülemişlerdir. Bu uygulama, sosyal kabul derecesi nedeniyle yüzyıllar boyunca popüler olmuştur. Hollywood yıldızları rujları gerçekten güzellik için olmazsa olmaz hale getirmiştir. Bizim için dudak renklendirme sizlerin memnuniyeti ile gerçekleştirilmektedir. Eski zamanlardan bugüne kadar birçok renk modası geçmiştir. Ancak sizler için birçok seçeneği sizlere sunmaktayız.

Beylikdüzü’ndeki Dudak Renklendirme fırsatları ve indirimli Dudak Renklendirme fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

Kristal Dudaklar

 

Kristal dudak rengi, genç kadınlar arasında çok popülerdir, özellikle ılık mevsimde, şeffaf makyajınıza cazibe katar. Dudak rengi ile reçine bileşeni, dudaklara emilmeden uzun süre yapışmasını sağlar. Tek başına veya ruj üzerinde kullanılabilir. Kullanımdan sonra, dudak rengini uzun parlak ve hareket ettiren, berrak ve şeffaf görünen dudaklara bir parlak dudak yağı tabakası uygulamış gibi görünmektedir. Zengin renkler ve parlak bir etkiye sahip yarı saydam renklerle dudaklarınızı müthiş bir görüntüye kavuşturuyoruz. Bu açık renkli dudak parlatıcısı, güzel görünen dudaklarda doğal ve hafif şeffaf bir renk oluşturur. Özellikle, pembe ve açık kırmızı pastel ile pembe efekt, kullanıcılar beyaz ve kırmızı ile sağlıklı ve doğal görünmesini sağlar.

 

Parlak Renkler

 

Parlak renkler ile dudak renklendirme her zaman popüler olmuştur. Renk karışımları daha yoğundur, hoş kokulu makyaj için uygundur ve muhteşem durumlarda kullanılır. Biraz daha şeffaf bir yapıya sahiptir ve dudakların orijinal rengine ve hatta dudak çizgisine uygulanabilir. Parıltılı inci rengi dudak parlatıcısına eklenir, bu da dudakların yıldızların parlaklığı gibi görünmesini sağlar, özellikle dans ışığı altında, daha göz kamaştırıcıdır. Boyanmış dudaklar kullanılırken genel olarak su geçirmezdir. Farklı insanlar aynı marka dudak parlatıcısını hissetmeyebilir.

İlginizi çekebilir:

Dudak Renklendirme Nedir ?

Diş Renginize Göre Renklendirme

 

Dudak rengini seçmek için diş renginize göre de seçme imkanınız vardır. Mor, pembe, turuncu ve diğer renkler dudaklarınızda hoş bir görünüm yaratır. Soluk dudaklar için iyi bir renk oluşturmak gerekir. Sizler için pembe dudak parlatıcısını kullanmak en iyisidir. Bazı durumlarda dudak rengi daha koyu renktedir. Kırmızı veya gül sedefli dudak parlatıcısını, düşük tonlu kahverengi veya koyu kahverengi bir ruj ile kullanabilirsiniz. Sizleri en iyi hizmet için beklemekteyiz. Uzman ekibimiz sizin memnuniyetiniz için her konuda yardımcı olmaktadır.

Kaynakça:

  1. http://kisi.deu.edu.tr/bulent.cavas/ders/bok5.pdf
  2. http://dergi.dentistry.ankara.edu.tr/wp-content/uploads/sites/97/2019/01/113-%C3%96N-B%C3%96LGE-PROTET%C4%B0K-RESTORASYONLARDA-ESTET%C4k%B0K.pdf
  3. http://www.dermaneturk.com/okd/sayi322004/pudralar.doc

Salonumuz

Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28 34515 - Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul

Bize Yazın

info@mehtapakdag.com

Bizi Arayın

0(212) 924 50 50

RANDEVU ALIN

Hemen Yer Ayırtın
KALICI MAKYAJ

KAŞ & KİRPİK

MASAJ

CİLT BAKIMI

2 Yorum

  • Nazan dedi ki:

    Selam Mehtap hanım, dudak renklendirmede başarı oranı nedir? yaptırmak istiyorum ancak nasıl görüneceği konusunda çok şüpheliyim. dudaklarım büyük olduğu için kötü olursa çok çirkin durur. Beğenmezsek silme işlemi de yapıyor musunuz? ve uygulama garantili mi? herhangi bir problemde ya da sildirmek istediğimizde ek işlem olarak değerlendiriliyor mu?

  • Bengü dedi ki:

    Merhabalar, dudak renklendirme yaptırmak istiyorum ancak renginden bir türlü emin olamıyorum. Bu konuda danışmanlık almam mümkün mü ? Bir de uygulamada hangi malzemeler kullanılıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın