Epilasyon

Mehtap Akdağ

29 Temmuz 2019

2 yorum

Kadınlar lazer epilasyona yabancı değildir. Ancak lazer epilasyon yaptırmadan önce mutlaka bize danışmalısınız. Bununla birlikte, episayona uygun kişiler belirlenmektedir. Fazla vücut kılı olan ve beyaz tenli kadınlar en uygun olanlardır. Çünkü lazer epilasyon, bakımının tamamlanmasına yardımcı olmak için melanin gerektirdiğinden, saçınız ne kadar koyu olursa, lazer epilasyon etkisi o kadar belirgin olur. Sizin memnun olmanız bizim için çok önemlidir. Bununla birlikte, aşağıdaki dört insan kategorisi epilasyon için uygun değildir. Cilt hasarı olanlar, ışığa duyarlı kişiler ve hamile kadınlar uygun olmamaktadır.

Beylikdüzü’ndeki Epilasyon fırsatları ve indirimli Epilasyon fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

Epilasyon Zamanı

 

Sonbahar rüzgarı ile bir epilasyon mevsimi daha gelmektedir. Kışın uygulayacağınız epilasyon ile yazı rahat ve güzel geçirebilirsiniz. Bu bakım ile tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Şu anda, sizler için tüylerinizi almak için gelişmiş lazer epilasyon ekipmanı kullanmaktayız. Genellikle koltuk altı, alın ve saç çizgisi, el kalça ve sırt gibi farklı bölgelere uygulamaktayız. Bununla birlikte, fiyatın yanı sıra, aynı zamanda kişisel cilt durumunuzu da göz önünde bulundurarak bizi tercih ermeniz en doğrusu olmaktadır. Sizlerin lazere karşı reaksiyonları olacağından, epilasyon yaptırmadan önce ücretsiz alerji analizi yapmaktayız.

 

Lazer Yöntemleri

 

Lazer epilasyon, deri kıl foliküllerine konsantre olan ve kıl foliküllerini tahrip eden tek bir lazer noktası olduğundan, tek başına bir problemle baş edebilir. Tüyleri ve kılları temizleme işlemlerinde kullanım için uygundur. Renkli olarak epilasyon ışıktan oluşur ve cilde nüfuz edebilen renkli ışığın dalga boyu etkisi yalnızca sığ cilt katmanına ulaşabilir. Lazer epilasyon ile en çok beyazlatma, sıkılaştırma, cilt gençleştirme, gözenek toplama ve kaldırma yüzeyi içinde kullanılır. Lazer epilasyon dünyada en çok kullanılan yöntemdir.

İlginizi çekebilir:

İğneli Epilasyon

Epilasyon Seans

Beylikdüzü Erkek Epilasyon

Beylikdüzü İğneli Epilasyon

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

 

Lazer Güvenliği

 

Lazer epilasyon yaklaşık 6-8 seans sürer, ancak gerçek durum ten renginize, tüy büyümenize ve bölgeye göre belirlenir ve her bakımda bir süre beklenmektedir. Bu durumu ortadan kaldırmak için, lazer epilasyon 4-6 kez uygulanmaktadır. Uyguladığımız bakım güvenlikli olmaktadır. Güvenlik cihazı, işlem sırasında cildi anında dondurup sakinleştirerek yanma olasılığını azaltmaktadır. -20 ° C’lik sis buzunu algılayan soğutucuyu serbest bırakan yerleşik patentli dinamik soğutma cihazına sahiptir. Sizlerin memnuniyeti için her zaman en uygun bakımı uygulamaktayız.

Kaynakça:

 1. http://search.ebscohost.com/login.aspx?direct=true&profile=ehost&scope=site&authtype=crawler&jrnl=1019214X&asa=Y&AN=77899275&h=ZjcOBe2aXJ%2B09lj%2Fe6UH42OigMWkGB8RUgB0C9AEYzhD%2FnwmGvOFfh74jGXXN8ZLCMJ6FEfCUKaT5J5jleRMJw%3D%3D&crl=c
 2. https://www.turkiyeklinikleri.com/article/en-lazer-epilasyon-56476.html
 3. https://www.turkiyeklinikleri.com/article/en-lazer-epilasyon-46875.html

Epilasyon Nedir?

Epilasyon, buz lazer, lazer, iğneli epilasyon gibi farklı yöntemler kullanılarak gerçekleştirilen kıl köklerini işlevsiz hale getirerek hedef bölgede yeniden kıl çıkmasını önleyen estetik uygulamadır.

Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Genital bölge ve koltuk altı, bacak, kol, göbek ve karın bölgesi, bel, sırt ve yüz epilasyon uygulaması yapılabilen bölgelerdir.

Epilasyon Ne Zaman Yaptırılır?

Epilasyon uygulaması için en uygun zaman olarak sonbahar ve kış ayları uygun görülmektedir. Epilasyon uygulamasının ardından güneşe olabildiğince az maruz kalmak uygulamadan verim almak ve yanık oluşumunu minimuma indirmek için oldukça önemlidir. Yine de yeni geliştirilen epilasyon yöntemlerinde böyle bir şart aranmayabilmektedir.

Epilasyon Fiyatları Pahalı Mıdır?

Epilasyon uygulaması, uzmanlar ile görüşülerek ve kişinin kıl kökünün uygulamaya uygunluğu ile seans sayısı belirlenerek gerçekleştirilir. Kişinin kıl kökünün epilasyona uygunluğuna ve seans sayısına göre fiyat belirlenmektedir.

Salonumuz

Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28 34515 - Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul

Bize Yazın

info@mehtapakdag.com

Bizi Arayın

0(212) 924 50 50

RANDEVU ALIN

Hemen Yer Ayırtın
  KALICI MAKYAJ

  KAŞ & KİRPİK

  MASAJ

  CİLT BAKIMI

  Tags :

  2 Yorum

  • Suzan dedi ki:

   Selam doktor hanım epilasyon yaptırmak istiyorum ancak sonrası süreci merak ediyorum. Ağrı ya da acı olur mu ? herhangi bir zararı var mı ? teşekkürler

  • Miraç dedi ki:

   Merhaba, kollarıma Lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ancak kolumda çok fazla ben var. Benlerim lazer epilasyon yaptırmak için sıkıntı oluşturur mu?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın