Mehtap Akdağ

31 Temmuz 2019

2 yorum

Epilasyon, istenmeyen kıllardan kurtulmak amacıyla yapılan bir uygulamadır. Sadece kadınların tercih ettiği bir uygulama gibi görünse de günümüzde erkeklerin de tercih ettiği bir yöntemdir. Bu nedenle firmamızda hem kadınlara hem de erkeklere hizmet vermekteyiz. Çünkü temiz, güzel ve bakımlı bir görünüş herkesin hakkıdır. Özellikle yaz mevsimini yaşadığımız şu günlerde yorucu ve sancılı yöntemlerle istenmeyen kıllarla uğraşmak yerine, denizin ve güneşin tadını gönül rahatlığıyla çıkarabilirsiniz.

Beylikdüzü’ndeki Epilasyon Seans fırsatları ve indirimli Epilasyon Seans fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

Epilasyon Yöntemleri Nelerdir?

 

İlk olarak ip ve cımbız kullanılarak istenmeyen kıllardan kurtulmak mümkün olsa da zamanla ağda, tüy dökücü kremler ve epilatörlerden oluşan depilasyon yöntemleri kullanılmıştır. Bunu lazer cihazlardan oluşan yöntemler takip etmiştir. Gelişen teknoloji sadece kıllarınızdan kurtulmanızı sağlamamış aynı zamanda daha kısa süren ve daha acısız yöntemleri bizlere sunmuştur. Firmamız, müşterilerimize istekleri doğrultusunda geniş epilasyon teknikleri yelpazemizle en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Epilasyon teknikleri olarak; klasik ve etkili olan iğneli epilasyon, blend uygulaması, bio-aktif yöntemi, radyo frekansı uygulaması, foto epilasyon yöntemi ve lazer epilasyon yöntemidir. Gerek epilasyon seans gerek ön görüşmeler için uzman kadromuz her zaman hizmetinizdedir.

Hangi Epilasyon Uygulaması Etkilidir?

 

Bütün epilasyon yöntemleri kendi içerisinde etkilidir. ancak son dönemlerde lazer epilasyon müşterilerimizin en çok tercih ettiği uygulamadır. Müşterilerimiz bu uygulama ile kıl köklerinde tamamen kurtulmaktadır. Bu uygulama 18 yaşından büyük, kıl ve cilt yapısı uygun herkese uygulanabilmektedir. Kıl köklerinizin durumu ve uygulanan bölgeye göre ayda bir kere olmak üzere 4 ile 12 seans yapılmaktadır. Seans sonrasında özellikle 24 saat vücuda su değdirilmemelidir. Lazer yapılan bölgeyi güneşten de korumak önemlidir. Gerekli önlemlerin uygulanmasıyla istenilen sonucu alabilirsiniz.

 

Epilasyon Uygulamalarının Zararları Nelerdir?

 

Her birey farklı cilt yapısına sahiptir. Özellikle kadınları, erkeklere göre daha hassas bir cilde sahiptir. Sadece cilt yapınıza göre değil aynı zamanda da kıl yapınıza bağlı olarak uygun yöntem seçilmelidir. Epilasyon yöntemlerinin olumsuz etkileri kişiden kişiye değişebilmekle birlikte genel olarak tahriş, şişme ve kızarıklık olası olumsuz durumlardır. Ancak alanında uzman ekibimizle yapacağınız ücretsiz ön görüşme ile sizin için en uygun yöntemi belirleyip seanslara başlayabilirsiniz. Olası her türlü olumsuz durumun yaşanmaması için uzmanlarımız müşterilerimizin kontrollerini özenle yapmaktadır.

 

 

İlginizi çekebilir:

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Erkek Epilasyon

Kaynakça:

 1. https://dergipark.org.tr/iuitfd/issue/9260/116047
 2. http://search.ebscohost.com/login.aspx?direct=true&profile=ehost&scope=site&authtype=crawler&jrnl=1019214X&asa=Y&AN=77899275&h=ZjcOBe2aXJ%2B09lj%2Fe6UH42OigMWkGB8RUgB0C9AEYzhD%2FnwmGvOFfh74jGXXN8ZLCMJ6FEfCUKaT5J5jleRMJw%3D%3D&crl=c
 3. https://www.turkiyeklinikleri.com/article/en-lazer-epilasyon-56476.html

Epilasyon Seans Ne Kadar Sürer?

Epilasyon, istenmeyen kıllardan kurtulmak amacıyla yapılan bir uygulamadır.

Epilasyon Seansı Ne Kadar?

Epilasyon seansı uygulamanın yapılacağı bölge, kapsam ve kıl yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

Epilasyon Seans Kaç Saat Sürer?

Epilasyon seans hizmet aldığınız kliniğin uygulama esaslarına göre değişkenlik göstermekle birlikte genelde 1-1.5 saat aralığındadır.

Epilasyon Seans Nedir?

Epilasyon, istenmeyen kıllardan kurtulmak amacıyla yapılan bir uygulamadır.

Salonumuz

Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28 34515 - Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul

Bize Yazın

info@mehtapakdag.com

Bizi Arayın

0(212) 924 50 50

RANDEVU ALIN

Hemen Yer Ayırtın
  KALICI MAKYAJ

  KAŞ & KİRPİK

  MASAJ

  CİLT BAKIMI

  Tags :

  2 Yorum

  • Çiğdem Soner dedi ki:

   Selam Mehtap Hanım, Lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ancak sık sık yurtdışına çıkıyorum işim gereği. Seans aralıkları nedir? çok ara vermek etkiyi azaltır mı?

  • Hande dedi ki:

   Daha önce epilasyon yaptırmıştım. Ancak hamilelikten sonra hormonların etkisiyle tekrar küçük küçük çıkmaya başladılar. Tahminimce bir kaç seanslık epilasyon yetecektir bana. Durumuma uygun epilasyon hizmetiniz var mı?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın