Kalıcı Dipliner

Kalıcı dipliner gözlerin güzel görünmesi birçok kadın için son derece önemli bir uygulamadır. Özellikle dipliner gibi belirli belirsiz olarak uygulanan ancak gözlerde son derece fark yaratan işlemler yapılan makyajın önemli bir parçasıdır. Genel olarak makyaj yapmayı sevmeyen ve yoğun bir makyaj sevmeyen kişilerin bile genellikle evden çıkarken tercih ettiği dipliner için günümüzde oldukça pratik bir uygulama yöntemi var.  Bilindiği gibi son yıllarda kalıcı makyaj uygulamaları oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bu kalıcı makyaj uygulamaları arasında kalıcı dipliner uygulaması hem son derece doğal hem de gözleri oldukça derin gösteren bir uygulamadır.

 

Kalıcı dipliner uygulamalarının sonuçlarının, uzmanlıkla doğrudan ilişkisi bulunur. Kullanılan araç ve gereç hemen hemen tüm kliniklerde ve güzellik merkezlerinde aynı niteliklere sahip olsa da, uygulamayı gerçekleştirecek uzmanların bireysel yeterlilikleri işlemin sonucu üzerinde doğrudan etkilidir. Belli bir süre kalıcılık arz eden bu tip tasarımların çok dikkatli yapılması işinin günleri hayatımda olumsuz bir görünüm elde etmemizi bakımından son derece önemlidir. İşte bu nedenle deneyim estetik uygulamaların genelinde olduğu gibi bu uygulama da son derece önemlidir.

 

Kalıcı Dipliner Nedir?

 

Kalıcı dipliner hakkında insanların sahip olduğu bazı yanılgılar bulunmaktadır. Öncelikle kalıcı dipliner uygulamasında bazı kalıcı makyajlarda kullanıldığı gibi dipliner uygulaması kesinlikle bir dövme işlemi değildir. Dövme işlemlerinde kullanılan boyalar vesaire bu tarz uygulamalar için son derece uygunsuzdur. Ancak kalıcı dipliner uygulamasında kullanılan ürünler yani boyalar kesinlikle kişilerin sağlığını olumsuz etkileyecek ürünler değildir. Tabi bu durum bu işlem için doğru kişilerden hizmet alındığında garanti edilebilecek bir durumdur. Kalıcı makyaj ve cilt işlemlerinde kesinlikle ara yerler veya merdiven altı olarak adlandırılan yerler tercih edilmemelidir.

 

Kalıcı dipliner uygulamasında en iyi sonuç için daha doğal bir çalışmanın tercih edilmesi çok daha doğru bir uygulamadır. Kişilerin göz yapısına uygun olarak yapılacak olan doğal bir uygulama ile günlük olarak ekstra farklı bir işlem dahi yapılmadan çok daha dinamik, uygun ve genç görünüm elde edilebilmektedir. Yapılan işlem ortalama 1 saat sürmekte ve kişiler bu esnada herhangi bir acı hissetmemektedir.

 

Kalıcı Dipliner Fiyatları

 

Günlük olarak makyaja ayrılan zaman ve dipliner ürünlerine verilen ücretler düşünüldüğünde ortalam 3 yıl gibi bir süre ile kullanılabilecek bir işlem verilecek olan ücret son derece uygun olmaktadır. Kalıcı dipliner uygulaması için ortalama 1.000 ila 1.200 lira arasında bir ücret alınmaktadır. Düşünüldüğü zaman iyi bir markanın dipliner ürününe 3 yıl boyunca ödenecek olan ücrete denk gelmektedir. Evde bilindiği gibi dipliner gibi işlemler yeterince iyi ve kusursuz zaten uygulanamamaktadır. Aynı fiyat ile daha kusursuz ve zahmetsiz bir uygulama olmaktadır. Şimdi siz de bu uygulama ile çok özel bir görünüme sahip olmak üzere ilk adımı atabilirsiniz.

 

Beylikdüzü’ndeki Kalıcı Dipliner fırsatları ve indirimli Kalıcı Dipliner fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Kalıcı makyajın zararları var mıdır kaç yıl vücutta kalır?

 

Kaynakça:

 1. https://www.ingentaconnect.com/content/sabinet/imsapcr/2011/00000038/00000001/art00014
 2. http://www.ijmir.com/assets/forms/vlm1-issue4/IJMIR2018010406.pdf
 3. http://jurnal.uinbanten.ac.id/index.php/primary/article/view/144

 

Kalıcı Dipliner Nedir?

Kalıcı dipliner hakkında insanların sahip olduğu bazı yanılgılar bulunmaktadır. Öncelikle kalıcı dipliner uygulamasında bazı kalıcı makyajlarda kullanıldığı gibi dipliner uygulaması kesinlikle bir dövme işlemi değildir.

Kalıcı Dipliner Ne Kadar?

Kalıcı dipliner fiyatları estetik uzmanınızın değerlendirmesi sonucu yüz ve cilt tipinize, gerçekleştirilen uygulamanın tekniğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Kalıcı Dipliner Nasıl Yapılır?

Kalıcı dipliner, özel teknik kullanılan sterilize iğnelerle dipliner uygulamasının kalıcı hale getirilmesidir. Temelde dipliner makyajınızı her gün yenileme zahmetini engellemeyi amaçlar.

Kalıcı Diplinerı Kimler Yapabilir?

Alanında uzman, lisansları bulunan referansları kuvvetli olan güzellik merkezlerini tercih ederek, etkili ve sorunsuz bir şekilde kalıcı dipliner uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz.

4 Yorum

 • İpek dedi ki:

  meraba kalıcı diplinerın herhangi bi zararları var mı ? sonrasında ne yapmak lazım ? bakım kısmı zor mu? teşekkürler

 • Ayten dedi ki:

  Selamlar Mehtap Akdağ, kalıcı dipliner uygulaması yaptırmak istiyorum ancak riskleri konusunda kafamda soru işaretleri var. Uygulamanın bi zararı var mıdır? Göz ya da kirpiklerimde kalıcı bir yan etki oluşur mu ?

 • Yağmur dedi ki:

  Merhaba, daha önce kalıcı dipliner yaptırmıştım ve artık eskisi gibi durmuyor. Soluklaştı. Tekrar yaptırmak istiyorum. Öncesinde temizleme işlemi yapıyor musunuz? Yoksa üzerine bir çalışma mı yapıyorsunuz?

 • Büşra Konu dedi ki:

  merhaba mehtap hanım kalıcı dipliner yaptırmak istiyorum ancak düzenli olarak lens kullanıyorum. Bi etkisi ya da zararı var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın