Kalıcı Eyeliner

Kalıcı eyeliner göz makyajını daha kusursuz ve daha güzel gösteren son derece zor uygulanabilen bir işlemdir. Büyük bir uğraş ve emek gerektiren bu işlemi hiç yapmadan her sabah muhteşem eyeliner görünümüne sahip gözler ile uyanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise; her sabah makyajla uyanmak mümkün. Kısa sürede gerçekleştirilen bu işlem sonrasında yaklaşık 1,5 yıl gözlerinize eyeliner uygulaması yapmanıza gerek kalmamaktadır. İşlem yaklaşık 1 saat sürmekte ancak işlemin avantajı ve konforu oldukça uzun sürmektedir.

 

Her ne kadar bir makyaj uygulaması olsa da, bu uygulamanın özenle yapılması son derece önemlidir. Zira uygulama belli bir süre geri dönülemeyecek özelliklere sahiptir. Kişinin yüz estetiğinde olumsuz sonuçlara yol açabilecek uygulamalardan kaçınmak için, uzman kliniklerden destek almak zorunludur.

 

Kalıcı Eyeliner Fiyatları

 

Makyaj konusunda işinizi oldukça kolaylaştıracak olan bu uygulama için ödeyeceğiniz ücrette son derece uygun olmaktadır. Böyle bir uygulamayı yaptırmak istiyor ancak ücretinden çekiniyorsanız, asla endişe duymayın. Çünkü oldukça uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulama için ödeyeceğiniz ücret son derece uygun olmaktadır. Uygulama yapılacak olan kalıcı eyeliner işleminin şekline, boyutuna ve biçimine göre ödenecek olan ücretlerde ufak değişiklikler söz konusu olmaktadır. Ancak genel olarak işleme ödenecek olan ücret astronomik değerlere sahip değildir.

 

Kalıcı Eyeliner İstanbul

 

İstanbul gibi metropol kentlerde yaşıyorsanız bu tip işlemler konusunda daha şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Çok daha fazla seçenek ve daha gelişmiş teknolojiler bulunmaktadır. Yapılan uygulama basit ancak dikkat gerektiren bir işlemdir. Bu sebeple uygulayan kişinin uzman ve uygulama alanının uygun olması gerekir. Öncelikle kişinin göz yapısına uygun bir eyeliner tasarımı yapılmalı ve ancak öyle uygulamaya geçilmelidir. Başkasında görüp beğendiğiniz ancak göz yapınıza uygun olmayan bir eyeliner çalışması ile başarılı sonuçlar elde edilemeyecektir. Kısacası kalıcı eyeliner uygulaması için iyi bir klinik ve alanında uzman birinden destek almanızda fayda vardır.

 

Kalıcı Eyeliner Fırsat

 

Kalıcı makyaj uygulamalarına ilişkin olarak zaman zaman belirli kampanyalar ve fırsatlar sunulmaktadır. Güvendiğiniz ve alanında başarılı işler çıkarmış kişilerin bazı dönemlerde uyguladığı bu kampanyaları takip etmeniz size fayda sağlayacaktır. Ancak bilinmedik ve özellikle yeni hizmet vermeye başlayan deneyimsiz yerlerin bu konuda sunmuş olduğu mantık dışı kampanyalardan uzak durmanızda çok daha fazla fayda vardır. Bu tarz uygulamaların yapıldığı yerin ve yapan kişinin çok önemli olduğu unutulmamalıdır.

 

Kalıcı eyeliner uygulamalarında fırsatlar klipler tarafından belli dönemlerde sunulabilir. Fiyat bakımından avantaj sağlanabileceği gibi ek uygulamalar da bu noktada müşterilere sunulabilmektedir. Bu aşamada çok dikkat edilmesi gereken bir husus; uygulamanın fırsatlar kapsamında indirimli hale getirilip getirilmediğinden emin olmaktır. Zira genel olarak ucuz hizmet, kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlamaz. Tercih edeceğiniz kliniğin geçmiş uygulamalarını mutlaka inceleyiniz.

Beylikdüzü’ndeki Kalıcı Eyeliner fırsatları ve indirimli Kalıcı Eyeliner fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Kalıcı eyeliner uygulaması nedir? Kalıcı eyeliner ile makyajınızı mükemmelleştirin

Kaynakça:

 1. https://dergipark.org.tr/deumffmd/issue/40786/492038
 2. http://www.dermaneturk.com/okd/sayi412005/kozmetik_kimya.asp?ref=PandoraISP
 3. https://journals.sagepub.com/doi/abs/10.1177/1359183514521922

Kalıcı Eyeliner Nedir?

Kalıcı eyeliner göz makyajını daha kusursuz ve daha güzel gösteren son derece zor uygulanabilen bir işlemdir. Temelde özel tekniklerle eyelinerın kalıcı şekilde yüzde kalmasını sağlar.

Kalıcı Eyeliner Zararlı Mıdır?

Komplikasyonlar, uygun olmayan kişilere yapılan uygulamalar ve hatalarla ortaya çıkmaktadır. Uzman kontrolü ile yapılan uygulamalarda komplikasyon çıkmamaktadır.

Kalıcı Eyeliner Günah Mıdır?

Uzmanlar tarafından dikkatli bir şekilde yapılmış kalıcı eyeliner uygulaması, temiz olduğu ve su geçirebildiği için ibadete engel oluşturmamaktadır.

Kalıcı Eyeliner Uygulama Esasları Nelerdir?

Uzmanlar ile görüştükten ve cildin uygulamaya uygun olduğundan sonra uygulama yapılabilmektedir. Uzman ile görüşmeden kalıcı eyeliner uygulamasını gerçekleştirmek oldukça risklidir.

4 Yorum

 • Cansel dedi ki:

  Selam Mehtap Hanım, eyeliner yaptırmak mı daha mantıklı kalıcı eyeliner mı ? kalıcının süresi ne kadar? pişman olursam silme durumu var mı ?

 • İdil dedi ki:

  Merhaba, kalıcı eyeliner ile kalıcı dipliner arasındaki fark nedir? Teşekkür ederim.

 • Şule Yılmaz dedi ki:

  Kalıcı eyeliner yaptırmak istiyorum ancak sonrasında oluşan şişlikler hakkında çok fazla olumsuz yorum okudum. Varsa uygulama fotoğrafları paylaşabilir misiniz? bir de fiyat rica edicem, 34 yaşındayım. teşekkürler

 • Fatmanur Tekay dedi ki:

  merhabalar kalıcı eyeliner günah mıdır? bilgi verirseniz sevinirim, teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın