Kalıcı Makyaj Silme

Mehtap Akdağ

29 Temmuz 2019

2 yorum

Kalıcı makyaj, son dönemleri en popüler uygulamalarından biri. Hemen herkesin tercihi. Ancak; bazı zamanlarda kalıcı makyaj silme gereksinimi de doğabiliyor. Bu işlemde oldukça doğru bir şekilde uygulanarak kalıcı makyaj silinebilir.

Kalıcı Makyaj Nedir?

 

Kalıcı makyaj, özellikle sürekli makyaj yapmak ya da makyaj tazelemekten hoşlanmayan kişiler için kalıcı bir çözümdür. Mikro, tek kullanımlık ve steril iğne ile doğal ve aynı zamanda mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına iletilme işlemi olarak tanımlanabilir. Bu uygulama dövme işlemi ile karıştırılmamalıdır. Kalıcı makyaj, çok farklı bir işlemdir. Cilt çok hafif bir şekilde kaldırılır ve uygulanır. İşlem sırasında çok hafif ağrı hissedilebilir. İşlem bittikten sonra kişi hemen sosyal hayatına dönebilir.

Uygulamanın hiçbir yan etkisi yoktur. Profesyonel ekibimizin uzmanları tarafından itina ile ve steril olarak uygulanmaktadır. Uygulama sonrası bölgede kuruluk, sertleşme hissi yaşanması doğaldır. En fazla bir hafta içerisinde bölgeler normale döner ve dengelenir. Ancak; renk durumu 3 ile 6 hafta süre içinde ortaya çıkmaktadır. Zira cildin yenilenebilmesi için zaman gereklidir.

Kalıcı makyaj uygulaması, uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Streil bir ortamda yapılmaktadır. Tek kullanımlık eldivenler kullanılarak uygulanır. Kullanılacak tüm malzemeler, paketlerinden çıkarılır ve güvenli bir şekilde uygulanır. Uygulamamız kaşlarda; 3-5 yıl, gözlerde; 4-8 yıl, dudakta;3-5 yıl kalıcı olabilmektedir. Makyaj süresi sona erdiğinde iz bırakmaz.

 

Kalıcı Makyaj Tamamen Silinebilir Mi?

 

Özel bir uygulama olan kalıcı makyajın silinmesi mümkündür. Elbette, özel yöntemlerimiz ile sorunsuz bir şekilde silinmesi mümkün.

İlginizi çekebilir:

Kalıcı Makyaj Silme Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü Kalıcı Makyaj

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Makyaj Nasıl Silinir?

 

Kalıcı makyajın uygulaması kadar silinmesi de önemli bir işlemdir. Güvenli ve doğru bir şekilde yapılması büyük önem taşır. Uzmanlarımız, silme işlemi yapılacak olan bölgeye dövme yöntemi gibi ilaç enjekte edilerek gerçekleştirilmektedir. Bu işlemi uygulanmasındaki amaç; ilacın altında kalan makyajı deriden dışarı atmaktır. Bu yöntem ile kalıcı makyaj silinmiş olur. Kalıcı makyajın silinme işleminde ciltte hiçbir sorun yaşanmaz. Aynı zamanda o bölgede bulunan tüyleri de dökmez. Söz gelimi; kaşlarda var olan kalıcı makyaj silinirken uygulanan işlem kaşların dökülmesine sebebiyet vermez. Uzmanlarımız, güvenli ve sağlıklı bir şekilde kalıcı makyaj silme işlemi uygulanmaktadır.

 

Beylikdüzü’ndeki Kalıcı Makyaj Silme fırsatları ve indirimli Kalıcı Makyaj Silme fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

 

Kaynakça:

  1. http://search.proquest.com/openview/1d4c49c7a052d6c8b7f32e5ff5f51d33/1?pq-origsite=gscholar&cbl=106053
  2. https://dergipark.org.tr/smj/issue/36286/402922
  3. https://dergipark.org.tr/en/pub/ktah/issue/47193/593545

 

Kalıcı Makyaj Silme Fiyatları Nasıl Değişkenlik Gösterir?

Kalıcı makyaj slime fiyatları istenen hizmetin kapsamı ve klinik özelinde değişkenlik göstermektedir.

Kalıcı Makyaj Silme Yöntemleri Nelerdir?

Kalıcı makyaj slime yöntemleri solüsyon, lazer gibi çeşitli methodlarla değişkenlik göstermektedir.

Kalıcı Makyaj Silme Lazer Yöntemi Nedir?

Kalıcı makyaj slime lazer yöntemi lazer teknolojisi kullanılarak iz kalmadan kolay bir şekilde kalıcı makyaj uygulamasını silmeyi sağlar.

Salonumuz

Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28 34515 - Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul

Bize Yazın

info@mehtapakdag.com

Bizi Arayın

0(212) 924 50 50

RANDEVU ALIN

Hemen Yer Ayırtın
KALICI MAKYAJ

KAŞ & KİRPİK

MASAJ

CİLT BAKIMI

2 Yorum

  • Tuana dedi ki:

    Merhabalar kalıcı makyaj silme için kalıcı makyaj sonrası ne kadar beklemek gerekiyor ? yaptırdım ancak hiç memnun kalmadım palyaço gibi görünüyorum.. Acilen çıkartmak istiyorum fiyatlarınız nedir?

  • Oya dedi ki:

    Merhabalar 1 ay kadar önce kalıcı makyaj yaptırdım ancak hiç memnun kalmadım. Şimdi sildirmek istiyorum ancak İstanbul genelinde çok fazla yer ve seçenek var hangisine güveneceğime emin olamıyorum, bir de elbette fiyat konusu var. Bilgi alabilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın