Mehtap Akdağ

31 Temmuz 2019

2 yorum

Yüzümüzün şeklini en belirgin bir şekilde ortaya çıkaran nesnelerden bir tanesi de kaşımızdır. Kaşımız çoğu zaman yüzümüzün geri kalan hatlarının da şekillenmesinde etkin rol oynar. Örneğin küçük ve yuvarlak bir yüze sahipsek eğer böyle bir yüz hatları için kalın ve uzun kaşlar önermeyiz. Çünkü kalın kaş yüzü oldukça dolu gösterir haliyle kaşlar kalınlaştıkça da geri kalan bölümler küçülüyor. Eğer kalın kaş seviyor ve böyle kullanmak istiyorsanız size tavsiyemiz mümkün olduğunca kısa tutmaya çalışın.

Doğru Kaş Kaldırma Nasıl Olmalıdır?

 

Kaşlar ifadeleri en güzel şekilde yansıtan ve doğrudan etkileyen bir unsurdur. Örneğin fazla keskin kaş sizi sinirli göstermeye iter. Veya tam tersi dümdüz şekilsiz bir kaş sizi olduğunuzdan daha masum gösterir. Bu yüzden sizi tam olarak yansıtan şekli bulmalısınız. Kaşlarınızı kaldırırken doğru çizginizi buluyor ve ona göre devam ediyoruz. Altın oran denilen orana göre hesaplamalar yapıyoruz. Bunun dışında ince alınmış kaşların sizi olduğundan daha yaşlı göstereceği için müşterilerimize biraz kalın kaş öneriyoruz. Kaldırma işlemi ile de sizi olduğunuzdan daha genç gösteriyoruz.

 

Kaş Aldırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Firmamızın sağladığı ve müşterilerimizin son derece memnun kaldığı yani uzman olduğumuz konulardan bir tanesi de kaş aldırma konusudur. Bu konuda daha çok yüz tipinize göre hareket ediyoruz. Sonrasında ise nasıl olmasını istediğinizi soruyor ve bu iki önemli konu arasında ayarlama yapıyoruz. Eğer gür ve düz bir kaş yapısına sahipseniz kaş kaldırma işlemi oldukça kolay olacaktır. Gözünüzün orta kısmını geçtikten sonra kavisli bir kaş alımı uygulayarak kaşınızın kalkık durmasını sağlıyoruz. Bunun dışında cerrahi operasyon gereken durumlar da kaş germe, endoskopik kaş kaldırma, botoks ve ulterapi yöntemleri olarak değişiyor.

 

Ameliyat gerektirmeden sıkça kullandığımız yöntemlerden birisi olan botoks işlemini kaslarınızın çalışma yapısını bozmadan ve yüzünüze zarar vermeden ortalama 5 dakika içerisinde uyguluyoruz. Ulterapi dediğimiz yöntem ise yoğun ultrasan enerjisi ile cildi sıkılaştırıyor ve kaşlarınıza bu yöntem ile şekil veriyoruz. Endoskopik yöntem ise kesme ve iz bırakmadan, saçlı derinin iç kısımından birkaç noktadan delik açarak kanamaya dahi meyil vermeden yapmış olduğumuz bir işlemdir.

 

İlginizi çekebilir:

Micropigmentasyon (Kıl Tekniği)

Beylikdüzü Kaş Alımı

 

Beylikdüzü’ndeki Kaş Aldırma fırsatları ve indirimli Kaş Aldırma fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

 

Kaynakça:

 1. https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/j.1365-2230.2008.02920.x
 2. https://cyberleninka.org/article/n/989306.pdf
 3. https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/j.1473-2165.2002.00069.x

Kaş Aldırma Ne Kadar?

Kaş aldırma fiyatları kaş yoğunluğunuz, kıl tipinize göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kaş Aldırma Nedir?

Kaş aldırma işlemi, yüze en uygun kaş görüntüsünün ağda, cımbız ve ip kullanımıyla gerçekleştirilmesidir.

Kaş Aldırma Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kaş aldırma işlemini işini bilen uzmanlara yaptırmak çok önemlidir. Kaş, yüz ifadesinin çok önemli bir parçasıdır ve uzmanların yüz analizi ile birlikte yüzünüze en çok yakışacak kaşı seçmesi alacağınız sonucun etkisini arttıracaktır.

Kaş Aldırma Ne Kadar Sürer?

Kaş aldırma işlemi değişkenlik göstermek ile birlikte işlemin tamamlanması yaklaşık yarım saat sürmektedir.

Salonumuz

Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28 34515 - Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul

Bize Yazın

info@mehtapakdag.com

Bizi Arayın

0(212) 924 50 50

RANDEVU ALIN

Hemen Yer Ayırtın
  KALICI MAKYAJ

  KAŞ & KİRPİK

  MASAJ

  CİLT BAKIMI

  2 Yorum

  • Melodi dedi ki:

   Kaşlarım çok hızlı uzuyor ve 2 haftada bir aldırmak zorunda kalıyorum. Kaşlarımın daha yavaş uzamasını sağlamak için bir uygulama var mıdır acaba?

  • Deniz dedi ki:

   Selam mehtap hanım, kuaförüm son seferinde kaşlarımı mahvettiği için yeni yer arayışındayım ancak bu kez profesyonel olarak yaptırmak istiyorum. Fiyat aralığınız nedir? bir de örnek şekilleri göstermeniz mümkün mü ? teşekkürler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın