Kıl Tekniği Kaş İstanbul

Kıl tekniği ile kaş yapımı dövme ile yapılan kalıcı makyaj ve kaş ekiminden farklı olarak daha az zahmetli ve daha doğal görünümlü bir uygulamadır. Mikroblading adıyla da bilinen kıl tekniği uygulamasında ince iğneler ile kaş arasına renk hücreleri enjekte edilir. Kaşlar çeşitli nedenlerle dökülmüş, seyrelmiş, azalmış olabilmektedir. Bunun yanı sıra çok açık kaş rengine sahip olanlar İstanbullu bayanlardan da kaşlarını belirginleştirmek için kıl tekniği kaş İstanbul şeklinde araştırmalar yaparak uygulama yapan güzellik merkezlerine ulaşanlar olduğunu bilmekteyiz. Kıl tekniği uygulamasının en büyük özelliği doğal bir görünüme sahip olmasıdır. Bu uygulamanın sıklıkla tercih edilmesini sağlayan diğer özellikleri ise deri altına uygulama yapıldığı için mat ve solgun bir görüntü sağlayarak dövme gibi yapay gözükmemesi ve akma, solma, bulaşma gibi sıkıntılar yaratmamasıdır.

 

Kıl Tekniği Kaş Kontörü İstanbul

 

Bu teknik son derece ince iğnelerle var olan kaşların arasına uygulama yapılmasını sağlar. İğneler tek kullanımlık ve hijyeniktir. Kıl tekniği kaş İstanbul şeklinde uygulama öncesi mutlaka araştırmalar yapılarak hijyenik ve profesyonel şekilde uygulama yapan merkezler seçilmeli, cilt altına uygulama yapılacağı için vücut sorunu yaşamamak adına son derece dikkatli davranılmalıdır. Renk pigmentleri içeren organik boyalar ile kıl çizimleri yapılarak deri altına renklendirme yapılır ve kaş daha sık, daha koyu renkli bir görünüme kavuşur. Bu yönteme alternatif olarak kullanılan dövme kaş uygulamasında parlama, akma, renk değişikliği ve keskin yapay bir çizim olmasına karşın kıl tekniği uygulamasında sorunsuz ve doğal bir görünüme kavuşmak mümkündür.

 

Beylikdüzü Kalıcı Kaş Kontörü

 

Kalıcı kaş uygulaması doğal ve güzel bir görüntü sağlamak için önemli bir uygulamadır. Kıl tekniği kaş İstanbul adı altında gerçekleştirmekte olduğumuz uygulamalar yüz yapınıza ve ten renginize uygun bir şekilde yapılmaktadır. Bu doğrultuda yapılan uygulamalar son derece başarılı sonuçlar vermektedir. Doğal görünümü korumak adına uygulama kaş şeklinize uygun şekilde yapılmalı, ancak yaşa bağlı olarak kaş şeklinde düşme varsa kaşlar kaldırılmalıdır. Bunun dışında yüz şeklinize ve isteklerinize uygun ufak tefek düzeltmeler için uygulama öncesi mutlaka çizim yapılarak onayınız alınmaktadır. Kaliteli boyalar ile doğru bir şekilde yapılan uygulamalar 3 yıl süre ile kullanılabilmektedir. Uygulama sonrası 1 gün süre ile kaşlara su değmemesi ve 1 hafta verilen kremin günde 3 kez kullanılarak kaşların nemlendirilmesi uygulama yapılan alanın kuruyup kabuk bağlamaması, boyanın kabuk ile kalkmaması ve uygulamanın başarılı sonuç vermesi için son derece önemlidir.

 

Kıl tekniği kaş İstanbul çapında pek çok güzellik salonunda uygulanmakta olan bir yöntemdir. Ancak bu yöntem klinikte aynı standartlarda uygulanmayabilir. Kliniğin deneyim seviyesi ve alandaki uzmanlığına bağlı olarak farklı sonuçlar elde edilebildiği için, mutlaka alanında uzman kliniklerden hizmet alınması gereklidir.

 

Beylikdüzü’ndeki Kıl Tekniği Kaş fırsatları ve indirimli Kıl Tekniği Kaş fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Kıl Tekniği Kaş Fiyatları İstanbul’da Nasıl Değişkenlik Gösterir?

Kıl tekniği kaş fiyatları İstanbul’daki klinikler, hizmet kapsamı ve hasta mevcut durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

İstanbul En İyi Kıl Tekniği Kaş Yapan Yerler Hangileridir?

İstanbul’da en iyi kıl tekniği kaş uygulaması yapan merkezler arasında yer alan Mehtap Akdağ Güzellik Salonu ile kesin sonuçların tadını çıkarın.

Kıl Tekniği ile Kaş Kontürü İstanbul Fırsatları Nelerdir?

Kıl tekniği ile kaş kontürü İstanbul fırsatlarına ayrıntılı şekilde ulaşmak için mehtapakdag.com’u ziyaret edebilirsiniz.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın