Mehtap Akdağ

31 Temmuz 2019

2 yorum

Cilt bakımı konusunda kaş ve kirpikler tüm bayanların en fazla önemsediği alanlardır. Göz ve çevresi yüzü en iyi yansıtan bölgelerdir. Yüzün solgun veya açık tenli olmasının yanı sıra kaş ve kirpiklerin açık renkli olması yüz yapısının belirgin olmayan bir hal almasına neden oluyor. Bununla beraber kaşa ve kirpiklere uygulanan boyanın birbiriyle olan uyumsuzluğu da yüzdeki yapının istenmeyen şekle gelmesine yol açıyor. Bu doğrultuda kirpik boyama konusunda alanımızda uzman olduğumuz için sizi cilt bakım merkezimize bekliyoruz.

Kaş Boyama Yöntemi

 

Kaşlarınızı da kirpikleriniz gibi aynı işlemleri gerçekleştirerek boyuyoruz. Yine kaşlarınızı sabitleyici solüsyonumuz ile sabitleyerek kaş çevrenizi koruyucu kremimiz ile nemlendirerek temizliyoruz. Boya taş tarağı yoluyla boyayı kaşlarınıza uyguluyoruz. Yine bir süre kurumasını bekledikten sonra kaşlarınızı ıslak pamuk yardımıyla temizliyoruz. Kullandığımız bu yöntem sayesinde kaşlarınızın koyu renkli ve belirgin bir görünüme gelmesini sağlıyoruz.

 

Kirpik ve kaş boyama yöntemlerini evinizde uygulamak yerine güzellik salonumuza gelerek kısa sürede uzman eller vasıtasıyla bu durumu çözebilirsiniz. Çünkü yöntemini bilmeden aldığınız boyalarla cildinize ciddi şekilde zarar verebilirsiniz. Kaş ve kirpik boyaları kimyasal olduğu için bu tür boyalar kolaylıkla cildinizin altına geçebilir. Bu da çeşitli cilt rahatsızlıklarına sebep olabilir. Daha dolgun ve parlak ciltler için sizleri bitkisel ve profesyonel yöntemlerin tercih edildiği güzellik salonumuza bekliyoruz.

 

Kirpikler Nasıl Boyanır?

 

Kirpiklerinizi boyamadan önce göz çevrenizi koruyucu kremler yardımıyla temizliyoruz. Koruyucu pedleri gözünüzün alt kısmına yerleştirdikten sonra solüsyon ile sabitliyoruz. Daha sonra sabitlemiş olduğumuz kirpiklerinizin alt ve üst kısımlarını dikkatle boyuyoruz. Bir süre boyanın kurumasını bekledikten sonra kirpiklerinizi ıslak pamuk yardımıyla temizliyoruz. Kirpiklerinizin dolgun ve göz alıcı olmasını istiyorsanız sizi en kısa sürede güzellik salonumuza bekliyoruz.

 

Doğru Kirpik Boyama Yöntemi

 

Kirpiklerinizin doğru şekilde boyandığını anlamak için aynaya baktığınızda yüz yapınızın canlılık kazandığını görmelisiniz. Eğer yüzünüz dolgun ve daha belirgin bir yapıya gelmiş ise kesinlikle doğru şekilde boyandığını söyleyebiliriz. Bizler uzman ekibimiz ile birlikte kaş ve kirpiklerinizi yüzünüzle uyumlu olacak şekilde boyayarak daha taze ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek bizim için her şeyden önce geliyor. Sizlerde güzellik salonumuza gelerek hizmet kalitemizin farkını anlayabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi çekebilir:

Kirpik Boyama Nedir?

 

 

 

Beylikdüzü’ndeki Kirpik Boyama fırsatları ve indirimli Kirpik Boyama fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

 

Kaynakça:

  1. https://patents.google.com/patent/USD632018S1/en
  2. https://patents.google.com/patent/US8875718B2/en
  3. https://patents.google.com/patent/US3880175A/en

 

Kirpik Boyama Nedir?

Kirpik boyama uygulaması ne yazık ki çok uzun ve yoğun kirpiklere veya renk olarak kendilerine uygun kirpik rengine sahip olamayan kişilere yapılan uygulamadır.. Özellikle kirpiklerin cansız renkte olması uzun ve yoğun olsa bile hacimsiz görünmesine neden olmaktadır. Böyle durumlarda kirpik boyama işlemi yapılarak kirpiklerin daha canlı görünmesi sağlanmaktadır.

Kirpik Boyama Zararlı Mı?

Kirpik boyama temelde kirpik üzerine uygulanan renklendirme uygulaması olduğu için herhangi bir zararı söz konusu değildir.

Kirpik Boyama Nasıl Yapılır?

Kirpiklerinizi boyamadan önce göz çevrenizi koruyucu kremler yardımıyla temizliyoruz. Koruyucu pedleri gözünüzün alt kısmına yerleştirdikten sonra solüsyon ile sabitliyoruz. Daha sonra sabitlemiş olduğumuz kirpiklerinizin alt ve üst kısımlarını dikkatle boyuyoruz.

Kirpik Boyama Uygulama Esasları Nelerdir?

Kirpik boyama, uzmanınızın kirpik incelemesi sonrası en uygun teknikle uygulanan temelde kirpik ve göz sağlığınızı odak alan profesyonel esaslı güzellik uygulamasıdır.

Salonumuz

Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28 34515 - Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul

Bize Yazın

info@mehtapakdag.com

Bizi Arayın

0(212) 924 50 50

RANDEVU ALIN

Hemen Yer Ayırtın
KALICI MAKYAJ

KAŞ & KİRPİK

MASAJ

CİLT BAKIMI

2 Yorum

  • Damla dedi ki:

    Merhaba, kirpiklerimin rengi normalde sarı ancak saçımı boyatmak istediğim için kaşlarımı ve kirpiklerimi de kızıla boyatmak istiyorum. Kızıla boyuyor musunuz ve fiyatlarınız nelerdir?

  • Damla dedi ki:

    Selam, kirpik boyamayla ilgili öncesi ve sonrası süreç hakkında bilgi alabilir miyim? bakımı nasıl olur? zor mudur? Bir de fiyatlar ne kadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın