Kirpik Lifting

Mehtap Akdağ

31 Temmuz 2019

3 yorum

Son dönemlerin en çok uygulanan güzellik işlemlerinden olan kirpik lifting uygulaması etkili bir yöntem olması sebebiyle her yaştan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Estetikli bir görünüm elde edilmesi açısından uygulanan kirpik lifting uygulaması ayrıca ekonomik fiyat tarifesinden sunuluyor. Kirpiklerin belirli bir zaman dilimi boyunca daha belirgin ve hacimli olması açısından uygulanan kirpik lifting yöntemi yalnızca kirpik köklerine uygulanan doğal bir güzellik uygulamasıdır.

Kirpik Lifting Gerçekleştirildiği Durumlar

 

Hacmini kaybetmiş ve seyrekleşmiş kirpiklere yeniden hacim kazandırılması amacıyla kirpik lifting uygulaması tercih edilebilir. Kirpik lifting yöntemi sayesinde günlük olarak kirpik dolgunlaştırma uygulamalarına gerek kalmaz.

 

Kirpik Lifting İşlemi Gerçekleştirilmesi

 

Kirpik lifting uygulaması kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu etkili güzellik yönteminde ilk olarak kirpiklerin uzunluğuna göre S,M,L olmak üzere toplamda üç farklı ped yapıştırılarak işleme geçilir. Hemen akabinde kirpikler tek tek ayrılarak özel bir cımbız üzerinden yapıştırılarak bu sayede kıvrımlı duruma dönüştürülür. Hemen akabinde bir numaralı bakım ürünü uygulanarak ortalama olarak 15 dakika kadar beklendikten sonra keratin maddesi uygulanır. Son aşama olarak 20 dakika kadar daha beklendikten sonra özel pedler alınarak son bakım işlemi gerçekleştirilerek kirpik lifting işlemi sonlandırılır.

İlginizi çekebilir:

Beylikdüzü Kirpik Lifting

Kirpik Lifting İşlemi Riskli Mi?

 

Güzellik salonu tarafından uygulanan kirpik lifting işlemi riskli bir işlem değildir. Alanında uzman olan güzellik personeli tarafından uygulanan kirpik lifting uygulaması bu sebeple herhangi bir yan etkisi görülmez. Fakat bu etkili güzellik uygulamasında sunulan fiyat tarifesi güzellik salonundan güzellik salonuna farklılık gösterir. Sektöründe ün salan güzellik merkezleri tarafından kirpik lifting fiyatı yüksek sunulurken sıradan güzellik merkezleri tarafından daha uygun fiyat tarifesi sunulabiliyor. Bu sebeple ekonomik bütçenin zorlanmaması açısından uygun fiyat tarifeli güzellik merkezlerinin tercih edilmesinde fayda bulunuyor.

Kirpik lifting işlemi için kurumsal güzellik sitemizden online olarak randevu alınabilir. Yılların deneyimine sahip olan kadromuz sayesinde tüm güzellik uygulamalarında olduğu gibi kirpik lifting uygulamasında da en uygun fiyat tarifesi sunuyoruz. Konforlu güzellik salonumuz sayesinde avantajlı bir şekilde kirpik lifting uygulaması sunuyoruz. Kirpik lifting uygulaması hakkında ayrıca web sitemiz üzerinden referans katalogları sunuyoruz. Kirpik lifting işleminde sunduğumuz fiyat tarifelerini incelemek için sitemize giriş yapılması yeterlidir.

Beylikdüzü’ndeki Kirpik Lifting fırsatları ve indirimli Kirpik Lifting fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

Kaynakça:

 1. https://patents.google.com/patent/US2630516A/en
 2. https://patents.google.com/patent/US1960687A/en
 3. https://patents.google.com/patent/US20090056735A1/en

Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik lifting temelde özelde tekniklerle kirpik hacminizi arttırmayı ve uç kısımlarına yukarı yönde ivme vermeyi amaçlayan uygulamadır.

Kirpik Lifting Ne Kadar Etkilidir?

Kirpik lifting doğru uzman ve teknik seçimiyle en iyi sonuçları verir. Aldığınız etkiyi maksimum seviyede tutmak adına uygulama öncesi kirpik sağlığı ve temizliğine dikkat etmek önemli bir kriterdir.

Kirpik Lifting Kirpiklere Zarar Verir Mi?

Kirpik lifting uygulaması uzman kişi ve güzellik merkezleri tarafından gerçekleştirilen profesyonel bir güzellik uygulamasıdır. Bu yüzden doğru uzman ve klinik seçiminde herhangi bir zarar söz konusu değildir.

Kirpik Lifting Uygulamasında Uzman Seçimi Nasıl Yapılır?

Kirpik lifting uygulamasında uzman seçimi yaparken hizmet aldığınız uzman ve kliniğin tecrübe ve referanslarını gözlemelemek seçim konusunda işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Salonumuz

Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28 34515 - Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul

Bize Yazın

info@mehtapakdag.com

Bizi Arayın

0(212) 924 50 50

RANDEVU ALIN

Hemen Yer Ayırtın
KALICI MAKYAJ

KAŞ & KİRPİK

MASAJ

CİLT BAKIMI

3 Yorum

 • Didem dedi ki:

  Merhaba, kirpik lifting uygulamasını ne kadar sürede bir yaptırmak gereklidir? Çok yaptırmak kirpiklere zarar verir mi?

 • Meryem dedi ki:

  Selam mehtap hanım kocaelinde yaşıyorum istanbulda kirpik lifting için klinik bakıyorum. uygulama fiyatları nedir? kirpik lifting yaptırsam herhangi bi zararı olur mu ? bir de hemen bozulur mu ? teşekkürler..

 • Çiğdem Canıtez dedi ki:

  selamlar, uygulama kirpiklere zarar verir mi ? farklı sitelerde kirpik dökülmesi olduğuna dair yorumlar okudum. bir de kirpik lifting sonrasında kirpiklerime ekstra bakım yapmam gerekecek mi ? çalışma hayatında beni zorlar mı? teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın