Lipo Lazer

Mehtap Akdağ

31 Temmuz 2019

2 yorum

Düzenli spor ve kaliteli beslenmeye rağmen fazla kilolarından şikâyetçi olanlar ya da düzenli spor yapamayıp, beslenmesine dikkat edemeyenler için geliştirilen yeni yöntem lazer liposuction uygulanabilir. Lipo lazer işleminde klasik yağ aldırma ameliyatlarına nazaran daha fazla yağ kaybı ve sıkılaşma düzeyinin fazlalığı nedeniyle ve uygulama sonrası iyileşme oranının yüksek olması sebebiyle tercih nedeni olmuştur. Kliniğimizde lazer liposuction hakkında detaylı bilgi alabilir ve vücut analizi yaptırabilirsiniz.

Lipo Lazer Nedir?

Geleneksel liposuction’ın aksine, invaziv olmayan lazer lipo fikri yağ hücrelerini çıkarmak değil, onları küçültmektir.  Lazer enerjisi yağ hücrelerine nüfuz eder ve zarlarında küçük delikler oluşturur. Bu, yağ hücrelerinin depolanan yağ asitlerini, gliserolünü ve suyunu vücuda bırakmasına ve büzülmesine neden olarak potansiyel olarak kayıp inçlere neden olur. Vücut daha sonra lenfatik sistem yoluyla dışarı atılan yağ hücresi içeriğini temizler veya enerji için yakar.

 

Lipo Lazer ile Zayıflamak Mümkün müdür?

Lazer lipoliz, geleneksel liposuction’a yağ yakıcı bir destek verir. En az çabayla düzeltici cisimler arayanlar için liposuction en popüler hızlı düzeltmelerden biridir. Ancak, gerçek olamayacak kadar iyi görünen herhangi bir şey gibi, yağ azaltma prosedürü, özellikle cildiniz boşluğu alamazsa, birkaç dezavantaj ile birlikte gelir. Sarkan cildin cepleri, ulaşılması zor yağları büzmek için kozmetik cerrahi kullanma amacını yenebilir. İşte bu noktada yeni tasarlanan lazer lipoliz tekniği devreye giriyor ve geleneksel liposuction’ın kaldığı yerden devam ediyor.

Lipo Lazer Nasıl Yapılır?

Liposuction egzersiz ve diyet ile çözülemeyen bölgesel yağların parçalanarak emilerek vücuttan atılması işlemidir. Lazer liposuction işleminde ise bu işlem lazer ışınları vasıtasıyla yapılmaktadır.

Uygulamadan önce kişinin beden kitle indeksi hesaplanır. Vücudun yağ ve kas oranları hesaplanır. Kişinin fazla yağ biriken bölgeleri ölçülür ve ne kadar incelmesi gerektiği hesaplanır. Kişiye özel lazer gözlükleri takılır ve uygulama aşamasına geçilir. Lazer sondaları uygulama yapılacak bölgelere yerleştirilir. Aynı anda üç ayrı yere uygulama yapılabilmektedir. Kliniğimizde ayrıca lazer liposuction işleminden daha fazla verim almak adına lenf dolaşımını hızlandırarak yağ atılımını da hızlandırmaktayız. Bunun için ise lenf düğümleri üzerine lenf drenaj masaj başlıkları takılarak hem rahatlama hem de işlemin daha verimli geçmesini sağlamaktayız.

Lipo lazer bel, kalça, basen, selülitli bölgelere ve bazı durumlarda yanaklara bile yapılabilmektedir. Ancak lipo lazer yaptıracağınız kurumu iyi seçmelisiniz. Cihazlarının kalitesini, uygulama yapacak olan doktoru iyi araştırmalısınız. Bu konuda bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

Lipo Lazer Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

 

Lipo lazer uygulaması cerrahi bir girişim değildir. Hiçbir şekilde enjeksiyon dahil yapılmadığı için seans sonrası kişiler günlük hayatlarına dönmektedir. Ağrı, şişlik, morluk gibi şikâyetler olmamaktadır. Uygulama sonrasında krem ve benzeri ürünlerin kullanılmasına gerek yoktur.

Lipo Lazer Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Lazer lipo maliyeti uygulama istediğiniz alanın büyüklüğüne, bulunduğunuz yere ve ziyaret ettiğiniz kliniğin deneyimine bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir. Sekiz seanslık tipik bir operasyonun fiyatlarının belirlenmesi noktasında kesin bir bilgi verebilmek mümkün değildir.Bununla birlikte, maliyetleri önemli ölçüde azaltabilecek lazer kilo kaybı uygulamaları araştırmanızı yine de öneririm. Bizden tipik bir anlaşma, tek bir uygulama için hekiminizden bilgi alabilir ve bir seferde birden fazla seans satın alırsanız uygulama başına yaklaşık daha uygun fiyatlar arasında olabilir.

 

 

İlginizi çekebilir:

Lipo Lazer Nedir?

Lipo Lazer Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Lipo lazer uygulamasında olmazsa olmaz kuralların en başında su tüketimi gelmektedir. Uygulamadan önce ve sonrasında bol su tüketilmelidir.

Ağır ve bol yağlı yiyeceklerden uzak durulması gerekir.

Spor ile birlikte yapıldığında daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Seansları aksatılmamalıdır. Aksi durumda yapılacak uygulamanın işe yarama hızı yavaşlayacaktır.

Beylikdüzü’ndeki Lipo Lazer fırsatları ve indirimli Lipo Lazer fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

Kaynakça:

 1. https://link.springer.com/article/10.1007/BF00449791
 2. https://link.springer.com/article/10.1007/s00339-010-6114-1
 3. https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1586/erd.09.50

Lipo Lazer Nedir?

Lipo lazer zayıflama ve bölgesel yağlardan arınma, günümüzde pek çok kimsenin çözümünü aradığı problemleri ortadan kaldırmaya yarayan bir uygulamadır. Lipo lazer, bu noktada ihtiyaçların karşılanması için geliştirilmiş yüksek teknolojili bir estetik uygulama aracıdır.

Lipo Lazer Nasıl Yapılır?

Lipo lazer ile zayıflama yöntemi klasik liposuction operasyonları gibi narkoz altında yapılmaması sebebi ile iyileşme süreci oldukça kısadır. Klasik liposuction yönteminde hasta 4-6 hafta aralığında korse giymek zorunda iken lipo lazer yönteminde bu süre 6-10 gün arasında kısalmaktadır.

Lipo Lazer Fiyatları Nelerdir?

Günümüzde oldukça yaygın olarak gerçekleştirilen lipo lazer uygulaması geliştirilen yeni teknik ve uzman artışı sebebiyle oldukça uygun fiyatlarda uygulanabilmektedir.

Lipo Lazer Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Lipo lazer uygulaması lazer teknolojisiyle yağ yakımını sağlayan vücut şekillendirici bir uygulamadır. Uygulama bölgesini doğru seçmek, uzmanınızın beslenme ve kaçınılması gerekenler listesini doğru takip uygulamadan aldığınız etkiyi maksimum seviyede tutacaktır.

Salonumuz

Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28 34515 - Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul

Bize Yazın

info@mehtapakdag.com

Bizi Arayın

0(212) 924 50 50

RANDEVU ALIN

Hemen Yer Ayırtın
  KALICI MAKYAJ

  KAŞ & KİRPİK

  MASAJ

  CİLT BAKIMI

  Tags :

  2 Yorum

  • Ayla dedi ki:

   Merhaba, lipo lazer fiyatlarınız hakkında daha detaylı bilgilendirme yapabilir misiniz?

  • Meltem dedi ki:

   Selamlar Mehtap Hanım Lipo lazer ile ne kadar kilo verebilirim? 32 yaşında ve 77 kiloyum bunlar uygulama için engel midir? teşekkürler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın