Beylikdüzü Kaş Tasarımı

Beylikdüzü kaş tasarımı, Beylikdüzü’nde ikamet eden kişilerin kaşlarının daha güzel ve düzgün olması için yaptırdıkları güzellik tasarımlarıdır. Kaşlar, insanların yüzünün değişmesini ve doğru bir şekilde tasarlanması durumunda oldukça hoş gözükmesini sağlamaktadır. Güzelliğine önem veren ve bakımlarını yapan kadınların sık sık başvurduğu bir yöntem olan kaş tasarımı; günümüzde fazlasıyla talep görmektedir. Kaş tasarımı yaptırmayan kişiler, kaşlarının çok daha güzel gözükebilmesi için kaş kıllarının arasında kalan boşlukları farlar ile doldururlar. Ancak bu geçici bir yöntemdir. Ayrıca bunu her gün tekrarlamak da oldukça zordur. Bu doğrultuda kaş tasarımı yaptırmak kişilerin işlerini kolaylaştırır ve güzel bir kaşa sahip olmalarını sağlar.

 

Kaş tasarımı; şekilsiz, seyrek ve uzadığında biçimsiz gözüken kaşlara uygulanmaktadır. Kaş tasarımı yapılırken öncelikle yüze uygun olacak bir kaş şekli çizilir. Kalem ile çizilen kaş kişiye gösterilir ve beğenip beğenmediği sorulur. Kişinin kaşını beğenmesi durumunda uygulama yapılacak olan bölgeye lokal anestezi uygulaması yapılır. Bir krem yardımı ile yapılan lokal anestezi uygulamasından sonra steril ve tek kullanımlık olan iğneler ile pigment boyları cildin alt kısmına yerleştirilir. Cilt altına zerk edilmiş olan pigment boya; kaşın yapısına ve rengine en uygun şekilde seçilmelidir. Kaş tasarımındaki en temel amaç kaş kılının kaşın şekline göre boyanmasıdır. Ancak burada belirtilmesi gereken bir nokta vardır. Bu da kaş tasarımının bir dövme uygulaması olmadığıdır. Kişiler kaş tasarımını bir dövme uygulaması olarak görmemelidir.

 

Kaş Tasarım İstanbul

 

Beylikdüzü kaş tasarımı, son zamanlarda güzelliğine önem gösteren kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir güzellik tasarımıdır. Kaş tasarımında en önemli nokta kaşın ideal yüz ölçülerine uygun şekilde tasarlanmasıdır. Alın genişliği, göz küçüklüğü, göz büyüklüğü ya da düşüklüğü, yüz genişliği, burun açısı göz önüne alınarak kaşların ölçümü gerçekleştirilir. Yanlış yapılan kaş; kişilerin güzel görünmesinden ziyade çok daha kötü bir görüntüye ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Şimdi sizde uzman kliniklerden destek olarak, hem başarılı kaç tasarım sonuçlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Estetik uygulamalarda deneyim faktörü unutmadan tercih yapmalı, fiyat yerine kalite odağında seçim yapmalısınız.

 

Kaş Tasarım Fiyatları

 

Kaş tasarım fiyatları genellikle kaş tasarım hizmeti veren güzellik merkezlerine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlandırmada önemli olan noktalardan biri ise ne kadar boyama işlemi yapılacağıdır. Örneğin kaşı tamamen dökülmüş olan bir kişiye yapılan kaş tasarımının fiyatı ile yalnızca boşlukları doldurmak için yapılan kaş tasarımının fiyatı aynı değildir. Bu doğrultuda kaş tasarım fiyatları ile ilgili en doğru bilgiye bir güzellik salonuna giderek kaşlarınıza yaptırmak istediğiniz işlemi söyleyerek ulaşabilirsiniz.

 

Kaç tasarım fiyatları, uygulamanın niteliğine bağlı olarak değişen değerlerdir. Alanında deneyimli uzmanların tasarım fiyatları elbette bir miktar yüksek olabilir. Bu durum tercih noktasında dikkatli olunmasını gerekliliğini vurgular. Zira ucuz hizmetin niteliksiz hizmet olduğu bu şekilde daha iyi anlaşılabilecektir.

 

Beylikdüzü’ndeki Kaç tasarım fırsatları ve indirimli Kaç tasarım fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Beylikdüzü Kaş Alımı

Beylikdüzü Kalıcı Makyaj

Beylikdüzü İpek Kirpik

Beylikdüzü İğneli Epilasyon

Beylikdüzü Erkek Epilasyon

Beylikdüzü Cilt Bakımı

 

Beylikdüzü Erkek Kaş Tasarımı Yapan Yerler Hangileridir?

Yılları aşkın tecrübesi ve uzman kadrosuyla Beylikdüzü erkek kaş tasarımında gözül rahatlığıyla Mehtap Akdağ Güzellik Salonunu tercih edebilirsiniz.

Beylikdüzü Kaş Tasarımı Fiyatları Nasıl Değişkenlik Gösterir?

Beylikdüzü kaş tasarım fiyatları tasarım özelinde değişkenlik göstermektedir.

Beylikdüzü Kaş Tasarımı Nerede Yaptırılır?

Beylikdüzü kaş tasarımında marka haline gelen Mehtap Akdağ Güzellik Salonu her müşteri için özel kaş tasarımlarıyla en iyi hizmet kalitesini garanti ediyor.

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın