Beylikdüzü Kirpik Lifting

Kirpik lifting işlemi lifting kelimesinin anlamından da anlaşılacağı üzere kirpiklere kalkık ve kıvrık bir görüntü sağlamak amacıyla yapılan bir uygulamadır. Genellikle makyaj yapmayan ya da doğal bir görüntü sevdiği için maskara kullanmak istemeyen kişilerce tercih edilen bir uygulamadır. Uygulama kişiden kişiye farklılık gösterse de ortalama 2 – 3 ay gibi bir süreyle kalıcılığını koruyabilmektedir. İşlem özel solüsyonlar ve uygulama ile gerçekleştirilmekte ve genellikle düz kirpiklere sahip olan kişilere yapılması önerilmektedir. Beylikdüzü kirpik lifting olarak profesyonel uzmanlarımız ve kaliteli ürünlerimiz ile son derece hijyenik bir şekilde uygulamalar gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

 

Kirpik Lifting uygulamalarında, çeşitli kozmetik ürünler kullanılır bu noktada uygulamayı yapan kızmanın bu kozmetikleri ve diğer araç gereçleri kullanabilme kabiliyetlerinin gelişmiş olması gerekir. Aksi halde uygulama en iyi ki varlar etkisiz olacaktır. Tüm uygulamalarda kirpiğe zarar verilen sonuçlara da ulaşılabilmektedir.

 

Kirpik Lifting İstanbul

 

İstanbul genelinde hizmet vermekte olan güzellik salonumuz birçok kalıcı makyaj uygulaması gibi son dönemlerde sıklıkla tercih edilen kirpik lifting uygulamasını da son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Beylikdüzü kirpik lifting adına yakışacak şekilde uygulamalar gerçekleştiren kalıcı makyaj uzmanlarımız bu uygulama için ön hazırlık aşamasında kirpiklerde herhangi bir makyaj kalıntısı olmaması konusunda son derece hassas davranmaktadır. Uygulama yapılacak kişide kirpik dökülmesi, arpacık, göz nezlesi, alerji ya da tahriş varsa uygulamanın gözde oluşan rahatsızlık giderildikten sonra yapılması konusunda kişiyi ikna ederek her hangi bir soruna neden olmamaya özen göstermektedirler. Kişi kontakt lens kullanıyor ise uygulama öncesi lenslerin çıkarılması da yine uzmanlarımız tarafından dikkat edilen bir konudur.

 

Kirpik Lifting İstanbul Beylikdüzü

 

Kirpik lifting uygulaması yaptırmayı düşünen kişiler için öncelikli olarak uygulamanın nasıl yapıldığı ve nasıl bir sonuç vereceği Beylikdüzü kirpik lifting uzmanları tarafından uygulama öncesi kendilerine anlatılmaktadır. Uygulama öncesi varsa kontakt lensler çıkarılarak, kirpikler makyaj temizleme ürünleri ile temizlenmektedir. Uygulamanın ilk aşaması kirpik dibine silikon bir ped yerleştirilerek kirpiklerin geriye doğru taranması ve bu kaklılığı korumak için birkaç adımda solüsyon uygulaması yapılmasıdır. Bazı uygulamalarda kirpik bigudisi de kullanılmaktadır. Solüsyon uygulaması iki aşamadı yapılmakta ve her solüsyon uygulamasından sonra 15 – 20 dakika kadar bekletilmektedir. Son aşamada ise kirpiklere keratin ve renklendirme uygulaması yapılmaktadır. Uygulamadan sonra kirpiklerin kuruması beklenmekte ve kuruma gerçekleştikten sonra yüz yıkanabilmektedir. Makyaj uygulaması için ise uygulama üzerinden en az 12 saat geçmiş olması gerekmektedir.

 

Beylikdüzü kirpik Lifting uygulamalarını gerçekleştirmek üzere, güzellik merkezleri ve estetik klinikleri hizmet verir. Bu noktada tercih edeceğiniz merkezin, lisanslı olmasına ve protokollere uygun hizmet veriyor olmasına dikkat etmeniz hayati öneme sahiptir. Hizmet alacağınız kuruluşunu referanslarını inceleyerek bu noktada size fayda sağlayıp sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Beylikdüzü’ndeki kirpik Liftingn fırsatları ve indirimli kirpik Lifting fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

Beylikdüzü Kirpik Lifting Uygulaması Nerede Yaptırılır?

Beylikdüzü’nde kirpik lifting uygulaması tecrübeli salon Mehtap Akdağ Güzellik Salonu'nda kolaylıkla yaptırılabilir.

Beylikdüzü Kirpik Lifting Uygulaması Nedir?

Beylikdüzü kirpik lifting uygulaması kirpiklerinize hacim kazandırarak daha estetik ve güzel bir görüntüye ulaşmanızı sağlar.

Beylikdüzü Kirpik Lifting Fırsatları Nelerdir?

Ayrıntılı Beylikdüzü kirpik lifting fırsatlarına ulaşmak için mehtapakdag.com’u ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Beylikdüzü Kaş Tasarımı

Beylikdüzü Kaş Alımı

Beylikdüzü Kalıcı Makyaj

Beylikdüzü İpek Kirpik

Beylikdüzü İğneli Epilasyon

Beylikdüzü Erkek Epilasyon

Beylikdüzü Cilt Bakımı

4 Yorum

 • Meltem dedi ki:

  Selamlar kirpik lifting yaptıracağım ancak içime sinsin istiyorum. Başarı oranınız nedir? Maslakta oturuyorum Beylikdüzüne gelmeme değer mi öğrenmek istiyorum..

 • Funda dedi ki:

  Merhaba,
  Kirpik lifting yaptırmak istiyorum ve bir arkadaşım sizi tavsiye etti. İstediğimiz güne randevu almak için kaç gün öncesinden aramalıyız sizi?

 • Yıldız dedi ki:

  selamlar esenyurt bölgesinde kirpik lifting yaptırmak istiyorum evime yakın olduğu için. Fiyat aralığınız nedir, nasıl bilgi alabilirim?

 • Fevziye Bakan dedi ki:

  merhabalar kirpik lifting yaptırmak istiyorum ve beylikdüzünde oturuyorum. Fırsatlar ve fiyatlar hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın