Beylikdüzü Protez Tırnak

Protez tırnak, tırnak bozuklukları veya anlık istedik ihtiyaçları nedeniyle kullanılabilecek bir aksesuar niteliği taşır. Protez tırnaklar gerçek dokulardan değil sentetik malzemelerden yapılırlar. Beylikdüzü protez tırnak operasyonlarını, güzellik merkezleri ve kliniklerde gerçekleştirebiliyorsunuz. Uygulamada estetik niteliklerin yanı sıra, kullanılacak yapıştırma materyali ve protez tırnak kalitesi, ortaya çıkacak sonucu doğrudan etkiler. Uzmanın gerçekleştireceği çalışma, bu materyalin nitelikleri ne bağlıdır. Protez tırnak uygulamalarında, alanında uzman estetisyenlerin görev aldığı sektörün lider güzellik merkezlerini tercih ederek başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunun için sektörde referans sahibi merkezleri araştırabilir sizin için en uygun hizmeti üreteceğini düşündüğünüz uzmana başvurabilirsiniz.

 

PROTEZ TIRNAK NEDİR?

 

Protez tırnak uygulamaları son dönemlerde oldukça artan bir popülariteye sahiptir. Bunun sebebi ise kadınların daha güzel, uzun ve güzel tırnaklara sahip olmak ve bunu hemen ve zahmetsizce yapmak istemeleridir. Protez tırnak uygulaması özel maddelerle elde edilen tırnak dokusunun gerçek tırnağa yapıştırılması ile yapılmaktadır ve takma tırnaklara göre çok daha fazla gerçek tırnak görüntüsüne sahiptir. Protez tırnak hakkında her şey hakkında kısa bilgiler bulabileceksiniz. Protez tırnak yapımı ile ilgili birçok yazı ve video görebilirsiniz. Ancak en güzel ve en iyi sonucu alacağınız yöntem kesinlikle profesyonellere yaptırmaktır. Beylikdüzü protez tırnak yapan yerler arasında en profesyonel protez tırnak hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır. Protez tırnak hakkında bilgi için arayıp görüşebilirsiniz.

 

PROTEZ TIRNAK ÇEŞİTLERİ

 

Protez tırnak yapımı için kullanılan farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemleri protez tırnak çeşitleri olarak sıralamak gerekirse; 1.Akrilik tırnak, 2. Jel tırnak, 3.Dippig tırnak olarak sıralayabiliriz. Bu çeşitleri biraz daha detaylı olarak inceleyelim. Akrilik tırnak yapılırken akrilik pudrası denilen özel toz ile akrilik sıvısı karıştırılarak tırnak üzerine belirli şablonlara göre uygulanması ile yapılması yöntemidir. Jel tırnağa göre daha yapay bir görüntüye sahiptir. Jel tırnak uygulaması ise özel bir jelin tırnağın üzerine katmanlar halinde kurutularak sürülmesi ile tırnak görüntüsü oluşturulmasıdır. Bu yöntem çok daha doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar. Dippig tırnak yöntemi ise akrilik yöntemine benzer ancak daha mat bir görünüme sahiptir ve kokusuzdur.

 

PROTEZ TIRNAK ÇIKARMA

 

Protez tırnak çıkarma işlemleri oldukça basittir ancak protez tırnak çıkarılırken gerçek tırnağa yanlış uygulamalar ile zarar verme ihtimali bulunmaktadır. Bu yüzden protez tırnak yaptırılırken olduğu gibi protez tırnak çıkartılırken de uzmanlardan yardım almak gerekmektedir. Protez tırnak jeli gibi tırnak çıkarmak içinde özel sıvılar mevcuttur. Bu sayede protez tırnaklar kolaylıkla çıkarılabilmektedir. Protez tırnak fiyat listesi incelendiğinde her protez tırnak çeşidi ve protez tırnak çıkarma işlemleri için en uygun fiyatlar tarafımızdan sağlanmaktadır. Ellerinizin güzelliğini ortaya çıkaracak tırnak protez uygulamaları ile daha estetik görünümlü parmaklara sahip olabilirsiniz. Protez tırnak tüm kadınların kolayca kırılmayan tırnaklara sahip olmasını sağlayan benzersiz bir keşif olarak kabul edilmektedir.

 

Beylikdüzü’ndeki Protez tırnak fırsatları ve indirimli Protez tırnak fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Kirpik Lifting

Beylikdüzü Kaş Tasarımı

Beylikdüzü Kaş Alımı

Beylikdüzü Kalıcı Makyaj

Beylikdüzü İpek Kirpik

Beylikdüzü İğneli Epilasyon

Beylikdüzü Erkek Epilasyon

Beylikdüzü Cilt Bakımı

 

Beylikdüzü Protez Tırnak Fiyatları Nelerdir?

Beylikdüzü protez tırnak fiyatları protez tırnak tasarımına, kaç tırnak için uygulanacağına ve hastanın tırnak durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Beylikdüzü Protez Tırnak Yapan Yerler Nerededir?

Beylikdüzü protez tırnak uygulaması konusunda en tecrübeli merkezlerden olan Mehtap Akdağ Güzellik Salonu Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28, 34515 Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul adresindedir.

Beylikdüzü Protez Tırnak Fırsatları Nedir?

Ayrıntılı Beylikdüzü protez tırnak fırsatlarına https://www.mehtapakdag.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

 • Nil dedi ki:

  Merhaba, protez tırnak yaptırmak istiyorum. Yaptırmak için tırnakların uzunluğu nasıl olmalı? Bir de sonrasında protez tırnaklara kendim nasıl bakım yapabilirim?

 • Cansu dedi ki:

  Selam doktor hanım, esenyurt tarafına yakın mısınız? protez tırnak istiyorum ama model konusunda çok kararsızım. Bilgi almak için de gelebilir miyim?

 • Arzu Çınar dedi ki:

  Selamlar Mehtap Hanım daha önce 2 kere protez tırnak yaptırdım, 29 yaşındayım. tırnaklarım oldukça yıprandı. uygulama için önerilen zaman aralığı nedir? son protez tırnağımın üzerinden 2 ay geçti. Beylikdüzünde kliniğinizde yaptırmıştım. teşekkürler

 • Aslıhan Turan dedi ki:

  Merhaba Mehtap Hanım, 39 yaşındayım protez tırnak yaptırmak istiyorum. beylikdüzü protez tırnak adı altında birçok kuaförün duyurusuna denk geliyorum. sizce klinik mi kuaför mü daha mantıklı? yardım olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın