Lenf Drenaj Beylikdüzü

Lenf drenaj uygulamaları gelişmiş birer teknik olarak cilt bakımı ve iyileştirmesi yöntemlerinin içerisinde etkili çözümlerden bir tanesi olarak kabul edilir. Lenf Drenaj Beylikdüzü uygulamaları; nitelikli merkezler tarafından sunulur ve uygulamanın çok dikkatli yapılması gereklidir. Bu nedenle uygulamayı, bu alanda lisansı bulunan Uzmanlar ve hekimler gerçekleştirmektedir. Yağ yakımından, dolaşım sistemi bozukluklarının iyileştirilmesine kadar birçok noktada uygulama etkilidir. Bir destek tedavi olarak varis tedavisi yapılırken de kullanılması söz konusudur. Tabii en yaygın biçimde selülit tedavisi ve bölgesel yağlardan arınmak için bu yönteme başvurulmaktadır. İstanbul’da bu uygulamadan faydalanabilmek için; kliniğimize ulaşmanız yeterli olacaktır. En nitelikli hizmetleri kliniğimizden uygun fiyatlarla alabilmektesiniz.

 

LENF DRENAJ NEDİR

 

Lenf drenaj nedir? Özel bölgesel incelme yöntemleri sayesinde parçalanan yağ dokusunun lenf kanalları ile vücuttan atılmasını sağlayan yöntemdir. Lenf drenaj bölgesel zayıflama yöntemlerinden daha hızlı sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Lenf drenaj işlemi özel bir kıyafet içerisinde dinlenmeye geçirilen kişilerin vücutlarına farklı voltaj ve ısı verilerek lenf akışı düzenlenmektedir. Bu sayede parçalanmış yağ dokusu vücuttan atılır. Lenf drenaj işlemi sağlıklı zayıflama uygulamaları için gerekli bir tedavi aşamasıdır. Lenf drenaj uygulaması kan akışı düzensiz kişilere ve kalp pili olanlara uygulanmamaktadır. Lenf drenaj işlemi bölgesel yağlanmaya neden olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile atılmasını sağlamaktadır. Lenf drenaj Beylikdüzü hizmeti veren firmamıza başvuranlar aldıkları sonuçtan her zaman memnun kalmaktadırlar.

 

LENF DRENAJ FAYDALARI

 

Lenf drenaj cihazı kullanılarak yapılan uygulamalar sayesinde bölgesel yağlanmalardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca lenf drenaj masajı selülit gidermede, hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerin atılmasında, hamilelik sonrası oluşan varislerin giderilmesinde ve ameliyat öncesi ve sonrası sıkıntılardan kurtulmakta faydalıdır. Lenf drenaj masajı diğer masajlardan ayıran bir özellik de hiçbir ürün kullanılmadan tek yönlü yapılmasıdır. Ayaktan kalbe doğru yapıla lenf drenaj masajı kızarıklık bırakmaması en önemli özelliklerindendir. Lenf drenaj faydası zayıflama açısından saymakla bitmez. Lenf drenaj masajı sayesinde lenf akış hacminin 20 kat artması sağlanmaktadır. Daha sağlıklı bir vücut için lenf drenaj masajını ihmal etmeyin.

 

LENF DRENAJ NASIL UYGULANIR

 

Lenf drenajı ne işe yarar konusunda çok fazla konuştuk peki bu lenf drenaj Beylikdüzü uygulaması nasıl yapılmaktadır. Profesyonel kişiler tarafından büyük bir özenle yapılan lenf drenaj masajı sayesinde lenf kanalları açılır. Tıkanmış olan lenf kanallarının teşhis edilmesi ve doğru yöntemle açılması için özel eğitim almış kişiler tarafından lenf drenaj masajı yapılarak lenf kanalları açılmaktadır. Lenf drenaj fiyatları sağladığı faydayı karşılamaktadır. Ödediğiniz paranın karşılığını sağlık olarak almaktasınız. Sağlığın paha biçilemez bir değer olduğunu unutmadan dile getirelim ki lenf drenaj uygulamaları sadece estetik kaygı ile yaptırıldığında dahi kesinlikle kesenizi rahatsız etmemektedir. Lenf drenaj masajı yaptırmak isteyen kişiler için profesyonel ekibimizi tercih etmeleri tavsiye ediyoruz.

Beylikdüzü’ndeki Lenf drenaj fırsatları ve indirimli Lenf drenaj fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Medikal Masaj Beylikdüzü

 

Tags :
WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın