Lenf Drenaj Beylikdüzü

Lenf drenaj uygulamaları gelişmiş birer teknik olarak cilt bakımı ve iyileştirmesi yöntemlerinin içerisinde etkili çözümlerden bir tanesi olarak kabul edilir. Lenf Drenaj Beylikdüzü uygulamaları; nitelikli merkezler tarafından sunulur ve uygulamanın çok dikkatli yapılması gereklidir. Bu nedenle uygulamayı, bu alanda lisansı bulunan Uzmanlar ve hekimler gerçekleştirmektedir. Yağ yakımından, dolaşım sistemi bozukluklarının iyileştirilmesine kadar birçok noktada uygulama etkilidir. Bir destek bakım olarak varis bakımı yapılırken de kullanılması söz konusudur. Tabii en yaygın biçimde selülit bakımı ve bölgesel yağlardan arınmak için bu yönteme başvurulmaktadır. İstanbul’da bu uygulamadan faydalanabilmek için; kliniğimize ulaşmanız yeterli olacaktır. En nitelikli hizmetleri kliniğimizden uygun fiyatlarla alabilmektesiniz.

 

LENF DRENAJ NEDİR?

 

Lenf drenaj nedir? Özel bölgesel incelme yöntemleri sayesinde parçalanan yağ dokusunun lenf kanalları ile vücuttan atılmasını sağlayan yöntemdir. Lenf drenaj bölgesel zayıflama yöntemlerinden daha hızlı sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Lenf drenaj işlemi özel bir kıyafet içerisinde dinlenmeye geçirilen kişilerin vücutlarına farklı voltaj ve ısı verilerek lenf akışı düzenlenmektedir. Bu sayede parçalanmış yağ dokusu vücuttan atılır. Lenf drenaj işlemi uygun zayıflama uygulamaları için gerekli bir bakım aşamasıdır. Lenf drenaj uygulaması kan akışı düzensiz kişilere ve kalp pili olanlara uygulanmamaktadır. Lenf drenaj işlemi bölgesel yağlanmaya neden olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile atılmasını sağlamaktadır. Lenf drenaj Beylikdüzü hizmeti veren firmamıza başvuranlar aldıkları sonuçtan her zaman memnun kalmaktadırlar.

 

LENF DRENAJ NASIL UYGULANIR?

 

Lenf drenajı ne işe yarar konusunda çok fazla konuştuk peki bu lenf drenaj Beylikdüzü uygulaması nasıl yapılmaktadır. Profesyonel kişiler tarafından büyük bir özenle yapılan lenf drenaj masajı sayesinde lenf kanalları açılır. Tıkanmış olan lenf kanallarının teşhis edilmesi ve doğru yöntemle açılması için özel eğitim almış kişiler tarafından lenf drenaj masajı yapılarak lenf kanalları açılmaktadır. Lenf drenaj fiyatları sağladığı faydayı karşılamaktadır. Ödediğiniz paranın karşılığını hizmet olarak almaktasınız. Sağlığın paha biçilemez bir değer olduğunu unutmadan dile getirelim ki lenf drenaj uygulamaları sadece estetik kaygı ile yaptırıldığında dahi kesinlikle kesenizi rahatsız etmemektedir. Lenf drenaj masajı yaptırmak isteyen kişiler için profesyonel ekibimizi tercih etmeleri tavsiye ediyoruz.

 

LENF DRENAJ FAYDALARI

 

Lenf drenaj cihazı kullanılarak yapılan uygulamalar sayesinde bölgesel yağlanmalardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca lenf drenaj masajı selülit gidermede, hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerin atılmasında, hamilelik sonrası oluşan varislerin giderilmesinde ve ameliyat öncesi ve sonrası sıkıntılardan kurtulmakta faydalıdır. Lenf drenaj masajı diğer masajlardan ayıran bir özellik de hiçbir ürün kullanılmadan tek yönlü yapılmasıdır. Ayaktan kalbe doğru yapıla lenf drenaj masajı kızarıklık bırakmaması en önemli özelliklerindendir. Lenf drenaj faydası zayıflama açısından saymakla bitmez. Lenf drenaj masajı sayesinde lenf akış hacminin 20 kat artması sağlanmaktadır. Daha düzgün bir vücut için lenf drenaj masajını ihmal etmeyin.

 

İlginizi çekebilir:

Profesyonel Masaj Beylikdüzü

 

Beylikdüzü’ndeki Lenf drenaj fırsatları ve indirimli Lenf drenaj fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

 

Lenf Drenaj Beylikdüzü Fırsatları Nelerdir?

Lenf drenaj Beylikdüzü fırsatları için https://www.mehtapakdag.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Lenf Drenaj Beylikdüzü’nde Nerede Yaptırabilirim?

Uzman kadrosu, güler yüzlü hizmet kalitesi ve tecrübesiyle Mektap Akdağ Güzellik Salonu’na Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28, 34515 Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Lenf Drenaj Beylikdüzü Fiyatları Nelerdir?

Lenf drenaj uygulaması Beylikdüzü bölgesinde alınan hizmetin kapsamı, hasta mevcut durumu ve klinik özelinde değişkenlik göstermektedir.

5 Yorum

 • Nükhet dedi ki:

  Merhaba, lenf drenaj uygulamasını zayıflama yöntemlerine ek olarak mı tavsiye ediyorsunuz? Sadece bu uygulamayla zayıflayabilir miyim?

 • […] Lenf Drenaj Beylikdüzü […]

 • Seden dedi ki:

  merhabalar, yoğun bir iş hayatına sahibim. lenf drenaj yaptırmak istediğimde öncesi ve sonrası süreç nasıl işler ? iyileşme süresi nedir? teşekkürler

 • Ayten Gördüm dedi ki:

  Merhabalar, lenf drenajı beylikdüzünde yaptırmak istiyorum burada oturduğum için ancak kafamda daha merkezi bi yerde yaptırmak daha mı iyi olur düşüncesi var. Sadece bilgi almak için randevu alınabiliyor mu?

 • Ayşe dedi ki:

  selamlar doktor hanım lenf drenaj yaptırmak istiyorum, 26 yaşındayım kaç seans sürer? bir de beşiktaşta oturuyorum, beylikdüzüne gelmek konusunda kararsızım arasam fikir alabilir miyim? bilgi verir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın