HİZMETLERİMİZ

Anasayfa

Hizmetlerimiz

DETAYLAR
Nasır Temizleme
Nasır; insan derisinin doğal savunma mekanizmaları içerisinde esasında faydalı bir sistem olsa da, gündelik hayatta, özellikle ayaklarda meydana gelmesi durumunda ciddi bir sorun durumuna gelir. Tabii sadece ayaklar değil, eller için de nasır oluşumu söz konusu olabilir ve nasır nasıl geçer sorusuna verilebilecek cevap nasır temizleme uygulamasıdır. Her ne kadar vücut nasırları bir süre sonra atıyor […]
DETAYLAR
Beylikdüzü İpek Kirpik
İpek kirpik yoğun ve uzun kirpiklere sahip olmak herkesin hayaline ulaşması için kullanılan bir yöntemdir. Güzelliğin sembolü olarak görülen kirpiklerin istendiği gibi uzun ve yoğun olması her zaman mümkün olmaktadır. Birçok kişi kısa ve seyrek kirpiklere sahip olmakta ve bazı insanlarda çeşitli sebepler ile zaman zaman kirpiklerinde dökülme sorunu ile karşılaşmaktadır. Böyle durumlarda daha yoğun […]
Anti Aging Bakım Nedir?
Anti aging bakım en güzel giysimiz cildimize uygulanan yaşlanmanın önüne geçmek için tercih edilen bir uygulamdır. Bir bireye bakıldığı zaman ilk göze çarpan, ilk dikkat çeken unsur cilttir. Yaş ilerledikçe, belirli unsurların da etkisi ile ciltte belirli deformasyonların ortaya çıkması herkesçe bilindiği üzere kaçınılmazdır. Bu deformasyonun tek nedeni yaşlanmak da değildir. Kışın gelmesi ile birlikte […]
DETAYLAR
Akne Bakımı Nedir ?
Akne, çeşitli etkenler nedeniyle cilt yüzeyinde meydana gelen farklı türlerdeki bezelere verilen bir tür cilt rahatsızlığıdır. Cilt yüzeyi, yapı itibariyle ekseriyetle kendisini yenileyen bir forma sahiptir. Birtakım komplikasyonlar nedeniyle söz konusu yenilenme sürecinde cilt yüzeyi bazı reaksiyonlar göstererek akne ve benzeri tepkimelere neden olur. Kronik anlamda hormonel bazı faktörler, cilt yüzeyinde oluşan aknelerin epidermisin tabakasında […]
DETAYLAR
Profesyonel Masaj
Kişisel bakım tüm insanlar için önem arz eden bir konudur. Bu konuda kadınların çok titiz ve dikkatli oldukları da söylenebilir.
DETAYLAR
Antiaging Cilt Bakımı
Zamanın her aşamasında yoğun olarak kadınlar olmak üzere iyi görünmek önemli olmuştur. Peki, “iyi görünmek” ifadesi neleri içerisinde barındırmaktadır?
DETAYLAR
Dipliner
Dipliner, klasik ya da renkli eyeliner gibi göz makyajlarında kirpiklerin diplerinin belirginleşmesi için uygulanan makyaj malzemeleridir.
DETAYLAR
Eyeliner
Makyajın kusursuz olmasını sağlayan önemli detaylardan biri de eyeliner, diğer bir adı da likittir.
DETAYLAR
İpek Kirpik
Kadınlar her dönem güzelleşmek için farklı yöntemler kullanırlar. Kadınlar için özellikle göz makyajı oldukça önemlidir.
DETAYLAR
Kirpik Boyama
Cilt bakımı konusunda kaş ve kirpikler tüm bayanların en fazla önemsediği alanlardır.
DETAYLAR
Kirpik Lifting
Son dönemlerin en çok uygulanan güzellik işlemlerinden olan kirpik lifting uygulaması etkili bir yöntem olması sebebiyle her yaştan kadınlar tarafından tercih ediliyor.
DETAYLAR
Lenf Drenaj
Vücudunuza şekil vermek, zayıflamak, daha fit bir vücuda kavuşmak istiyorsanız düzenli olarak bedeninize bakmalısınız.
DETAYLAR
Micropigmentasyon (Kıl Tekniği)
Micropigmentasyon (kıl tekniği) kişilerin tenine renk veren pigmentlerin cilt üstüne yerleştirilmesine denir.
DETAYLAR
Pasif Jimnastik
Beden içerisinde aktif bir şekilde işlev gören kas grupları olduğu gibi pasif olarak kalabilen kas grupları da bulunuyor.
DETAYLAR
Solaryum
Yüzyıllar önce güneş, olumsuz bir şey olarak bilinirdi ve sosyal olarak “yetersiz” insanlar güneşe maruz kaldığı düşünülürdü.
DETAYLAR
Cilt Neden Yaşlanır?
Genetik faktörler, stres, güneş, uykusuzluk, çalışma koşulları ve beslenme alışkanlıkları gibi etkenlerden dolayı cilt yaşlanmakta, buna karşın cilt kendisini sürekli yenileyerek yaşlanmanın etkilerini onarmaktadır. Tabiiki belli bir yaştan sonra hücrelerde yapılan onarım oranı yavaşlar. Cildin kolajen üretimi düşer, cildin destek tabakasını oluşturan bağ dokusundaki elastik liflerin kaybolması ile de cilt gevşemesi, kırışıklıklar, güneş lekeleri, cildin […]
DETAYLAR
Kimyasal Peeling
Stres, hava kirliliği ve çevresel faktörler cildi son derecede etkiler. Bu etkenlerde cildimizin yıpranmasına, kusurların ortaya çıkmasına ve erken yaşlanmasına sebep olur.
DETAYLAR
Selülit Bakım
Selülit bakımı kadınlar için çok önemlidir. Selülit bakım uygulanırken dikkat edilmesi gereken kurallar bulunur.
DETAYLAR
Dudak Renklendirme
Eski zamanlarda, Kleopatra bal mumu ezilmiş böcek ve karmin karışımıyla dudaklarını renklendirmiştir.
DETAYLAR
Akne Bakımı
Akneler çoğu zaman ciğerlerde ve de mide kısmında bulunan iltihabın yüze vurulması ile oluşurken bazen ise oluşum nedeni daha da farklı olabilir.
WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın