HİZMETLERİMİZ

Anasayfa

Hizmetlerimiz

DETAYLAR
Akne Bakımı Nedir ?
Akne, çeşitli etkenler nedeniyle cilt yüzeyinde meydana gelen farklı türlerdeki bezelere verilen bir tür cilt rahatsızlığıdır. Cilt yüzeyi, yapı itibariyle ekseriyetle kendisini yenileyen bir forma sahiptir. Birtakım komplikasyonlar nedeniyle söz konusu yenilenme sürecinde cilt yüzeyi bazı reaksiyonlar göstererek akne ve benzeri tepkimelere neden olur. Kronik anlamda hormonel bazı faktörler, cilt yüzeyinde oluşan aknelerin epidermisin tabakasında […]
Anti Aging Bakım Nedir?
Genel ve bilindik tabiri ile cildimiz, en önemli giysimizdir. Bir bireye bakıldığı zaman ilk göze çarpan, ilk dikkat çeken unsur cilttir. Yaş ilerledikçe, belirli unsurların da etkisi ile ciltte belirli deformasyonların ortaya çıkması herkesçe bilindiği üzere kaçınılmazdır. Bu deformasyonun tek nedeni yaşlanmak da değildir. Kışın gelmesi ile birlikte havaların soğuması, bunun sonucunda ciltte kuruluk meydana […]
DETAYLAR
Beylikdüzü İpek Kirpik
Yoğun ve uzun kirpiklere sahip olmak herkesin hayalidir. Güzelliğin sembolü olarak görülen kirpiklerin istendiği gibi uzun ve yoğun olması her zaman mümkün olmaktadır. Birçok kişi kısa ve seyrek kirpiklere sahip olmakta ve bazı insanlarda çeşitli sebepler ile zaman zaman kirpiklerinde dökülme sorunu ile karşılaşmaktadır. Böyle durumlarda daha yoğun ve daha uzun kirpiklere sahip olmak için […]
DETAYLAR
Nasır Temizleme
Nasır; insan derisinin doğal savunma mekanizmaları içerisinde esasında faydalı bir sistem olsa da, gündelik hayatta, özellikle ayaklarda meydana gelmesi durumunda ciddi bir sorun durumuna gelir. Tabii sadece ayaklar değil, eller için de nasır oluşumu söz konusu olabilir ve bu sorunun üstesinden gelebilmek için uygulanması gereken yöntem, nasır temizleme uygulamasıdır. Her ne kadar vücut nasırları bir […]
DETAYLAR
Medikal Masaj
Kişisel bakım tüm insanlar için önem arz eden bir konudur. Bu konuda kadınların çok titiz ve dikkatli oldukları da söylenebilir.
DETAYLAR
Dipliner
Dipliner, klasik ya da renkli eyeliner gibi göz makyajlarında kirpiklerin diplerinin belirginleşmesi için uygulanan makyaj malzemeleridir.
DETAYLAR
Eyeliner
Makyajın kusursuz olmasını sağlayan önemli detaylardan biri de eyeliner, diğer bir adı da likittir.
DETAYLAR
İpek Kirpik
Kadınlar her dönem güzelleşmek için farklı yöntemler kullanırlar. Kadınlar için özellikle göz makyajı oldukça önemlidir.
DETAYLAR
Kirpik Boyama
Cilt bakımı konusunda kaş ve kirpikler tüm bayanların en fazla önemsediği alanlardır.
DETAYLAR
Kirpik Lifting
Son dönemlerin en çok uygulanan güzellik işlemlerinden olan kirpik lifting uygulaması etkili bir yöntem olması sebebiyle her yaştan kadınlar tarafından tercih ediliyor.
DETAYLAR
Lenf Drenaj
Vücudunuza şekil vermek, zayıflamak, daha fit bir vücuda kavuşmak istiyorsanız düzenli olarak bedeninize bakmalısınız.
DETAYLAR
Micropigmentasyon (Kıl Tekniği)
Micropigmentasyon (kıl tekniği) kişilerin tenine renk veren pigmentlerin cilt üstüne yerleştirilmesine denir.
DETAYLAR
Pasif Jimnastik
Beden içerisinde aktif bir şekilde işlev gören kas grupları olduğu gibi pasif olarak kalabilen kas grupları da bulunuyor.
DETAYLAR
Solaryum
Yüzyıllar önce güneş, olumsuz bir şey olarak bilinirdi ve sosyal olarak “yetersiz” insanlar güneşe maruz kaldığı düşünülürdü.
DETAYLAR
Kimyasal Peeling
Stres, hava kirliliği ve çevresel faktörler cildi son derecede etkiler. Bu etkenlerde cildimizin yıpranmasına, kusurların ortaya çıkmasına ve erken yaşlanmasına sebep olur.
DETAYLAR
Selülit Bakım
Selülit bakımı kadınlar için çok önemlidir. Selülit bakım uygulanırken dikkat edilmesi gereken kurallar bulunur.
DETAYLAR
Dudak Renklendirme
Eski zamanlarda, Kleopatra bal mumu ezilmiş böcek ve karmin karışımıyla dudaklarını renklendirmiştir.
DETAYLAR
Akne Bakımı
Akneler çoğu zaman ciğerlerde ve de mide kısmında bulunan iltihabın yüze vurulması ile oluşurken bazen ise oluşum nedeni daha da farklı olabilir.
WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın