Pumpking Peeling

Pumpking peeling, sindrella bakımı olarak da adlandırılan bir cilt bakım yöntemidir. Oldukça yeni ve organik olan bu cilt bakım yöntemi, tüm cilt tipleri için uygundur. Kabak ana maddesi olarak kullanılan cilt bakımının kişilere sağladığı en önemli fayda cildi tazeleyerek, ciltteki akneler, kırışıklıkları ve yaşlanma problemlerine karşı hücrelerin yenilenmesini sağlamaktadır. Bunun dışında sindirella bakımının içeriğinde hücre yenilenme hızını arttıran alfa hidroksi asit bulunmaktadır. Bu madde cildin çok daha genç bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Doğal ve organik bir ürün olması ise söz konusu cilt bakımının yoğun bir şekilde talep görmesine neden olmaktadır.

 

Pumking Peeling Fiyatları

 

Pumking peeling fiyatları, bu cilt bakımının faydalarının bilincinde olan ve söz konusu faydalardan yararlanmak isteyen kişilerin sık sık sorduğu sorular arasında yer almaktadır. Ancak bu soruya net bir cevap verebilmek pek mümkün değildir. Çünkü söz konusu cilt bakım türünün fiyatı, cilt bakım merkezlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi için cilt bakım merkezleri ile iletişime geçebilir ve fiyat hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Balkabağı Peelingi

 

Balkabağı peelingi, yapılmadan önce cildin maskeye hazırlanmış olması gerekmektedir. Cilt tipine göre cilt bakım uzmanının belirlediği bir temizleyici ürün cilde uygulanır ve cilt temizlenir. Yağdan ve kirden arınan cilt masaj yardımı ile yumuşatılır ve ölü deriden arındırılır. Daha sonra ise balkabağı peelingi cilt bakım uzmanı tarafından cilde sürülür ve cilt bakım uzmanının uygun gördüğü süre kadar ciltte bekletilir. Süre dolduktan sonra maske ciltten temizlenir. Cilt bakımı sonrasında balkabağı peelinginin etkisini hemen fark edebilirsiniz. Porselen ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanız oldukça kısa bir zaman alacaktır.

 

Peeling, genel olarak cildin soyulması yöntemidir. Bu yöntemlerin birçoğunda, kimyasallar kullanılır ve bir kısmının ciddi anlamda yan etkileri bulunur. Bu yan etkilerin en az görülüğü hatta hiç görülmediği uygulama Pumpkin Peeling uygulamasıdır ve yaygın biçimde kullanılır. Bu uygulamayı nitelikli kliniklerden alabiliyor, mükemmel görünüme sahip cilde kavuşabiliyorsunuz. Bu yöntem herkes için uygun olarak tanımlanıyor.

 

Pumpking Peel

 

Pumking peelingin doğal bir içeriğe sahip olduğunu söylemiştik. Pumpking peeling; geniş spektrumlu vitamin A türevleri, salisilik asit, mayalanmış enzimler, omega yağ asiti, fitosterder, beta sitosterol, Vitamin P, mineraller, demir, kalsiyum, potasyum, çinko gibi bileşenler bulunmaktadır. Bu bileşenlerin etkisini ve faydalarını araştırarak söz konusu cilt bakımının insan cildi için ne denli büyük faydalara sahip olduğu anlaşılabilmektedir. Bunun dışında pumking peel uygulamasını farklı cilt tiplerine uygulayabilmek mümkündür. Yaşlı ve olgun ciltler, akneli ciltler, hiperpigmentesyonlu ciltler, kuru ve hassas ciltler için uygun olan pumpkin peelin cildinize sağladığı faydalardan yararlanmak için hemen harekete geçin. Cildini seven herkesin başvurduğu bu cilt bakım yönteminden yararlanmak için daha fazla beklemeyin!

 

Tags :
WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın