Lipo Lazer

Mehtap Akdağ

31 Temmuz 2019

Yorum yapılmamış

Düzenli spor ve sağlıklı beslenmeye rağmen fazla kilolarından şikâyetçi olanlar ya da düzenli spor yapamayıp, beslenmesine dikkat edemeyenler için geliştirilen yeni yöntem lazer liposuction tedavisi uygulanabilir. Lipo lazer işleminde klasik yağ aldırma ameliyatlarına nazaran daha fazla yağ kaybı ve sıkılaşma düzeyinin fazlalığı nedeniyle ve tedavi sonrası iyileşme oranının yüksek olması sebebiyle tercih nedeni olmuştur. Kliniğimizde lazer liposuction hakkında detaylı bilgi alabilir ve vücut analizi yaptırabilirsiniz.

Beylikdüzü’ndeki Lipo Lazer fırsatları ve indirimli Lipo Lazer fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

Kaynakça:

  1. https://link.springer.com/article/10.1007/BF00449791
  2. https://link.springer.com/article/10.1007/s00339-010-6114-1
  3. https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1586/erd.09.50

Lipo Lazer Nedir?

Lipo lazer zayıflama ve bölgesel yağlardan arınma, günümüzde pek çok kimsenin çözümünü aradığı problemleri ortadan kaldırmaya yarayan bir uygulamadır. Lipo lazer, bu noktada ihtiyaçların karşılanması için geliştirilmiş yüksek teknolojili bir estetik uygulama aracıdır.

Lipo Lazer Nasıl Yapılır?

Lipo lazer ile zayıflama yöntemi klasik liposuction operasyonları gibi narkoz altında yapılmaması sebebi ile iyileşme süreci oldukça kısadır. Klasik liposuction yönteminde hasta 4-6 hafta aralığında korse giymek zorunda iken lipo lazer yönteminde bu süre 6-10 gün arasında kısalmaktadır.

Lipo Lazer Fiyatları Nelerdir?

Günümüzde oldukça yaygın olarak gerçekleştirilen lipo lazer uygulaması geliştirilen yeni teknik ve uzman artışı sebebiyle oldukça uygun fiyatlarda uygulanabilmektedir.

Lipo Lazer Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Lipo lazer uygulaması lazer teknolojisiyle yağ yakımını sağlayan vücut şekillendirici bir uygulamadır. Uygulama bölgesini doğru seçmek, uzmanınızın beslenme ve kaçınılması gerekenler listesini doğru takip uygulamadan aldığınız etkiyi maksimum seviyede tutacaktır.

Lipo Lazer Nasıl Yapılır?

 

Liposuction egzersiz ve diyet ile çözülemeyen bölgesel yağların parçalanarak emilerek vücuttan atılması işlemidir. Lazer liposuction işleminde ise bu işlem lazer ışınları vasıtasıyla yapılmaktadır.

Uygulamadan önce kişinin beden kitle indeksi hesaplanır. Vücudun yağ ve kas oranları hesaplanır. Kişinin fazla yağ biriken bölgeleri ölçülür ve ne kadar incelmesi gerektiği hesaplanır. Kişiye özel lazer gözlükleri takılır ve uygulama aşamasına geçilir. Lazer sondaları uygulama yapılacak bölgelere yerleştirilir. Aynı anda üç ayrı yere uygulama yapılabilmektedir. Kliniğimizde ayrıca lazer liposuction işleminden daha fazla verim almak adına lenf dolaşımını hızlandırarak yağ atılımını da hızlandırmaktayız. Bunun için ise lenf düğümleri üzerine lenf drenaj masaj başlıkları takılarak hem rahatlama hem de işlemin daha verimli geçmesini sağlamaktayız.

Lipo lazer bel, kalça, basen, selülitli bölgelere ve bazı durumlarda yanaklara bile yapılabilmektedir. Ancak lipo lazer yaptıracağınız kurumu iyi seçmelisiniz. Cihazlarının kalitesini, uygulama yapacak olan doktoru iyi araştırmalısınız. Bu konuda bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

Lipo Lazer Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

 

Lipo lazer uygulaması cerrahi bir girişim değildir. Hiçbir şekilde enjeksiyon dahil yapılmadığı için seans sonrası kişiler günlük hayatlarına dönmektedir. Ağrı, şişlik, morluk gibi şikâyetler olmamaktadır. Uygulama sonrasında krem ve benzeri ürünlerin kullanılmasına gerek yoktur.

İlginizi çekebilir:

Lipo Lazer Nedir?

Lipo Lazer Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Lipo lazer uygulamasında olmazsa olmaz kuralların en başında su tüketimi gelmektedir. Uygulamadan önce ve sonrasında bol su tüketilmelidir.

Ağır ve bol yağlı yiyeceklerden uzak durulması gerekir.

Spor ile birlikte yapıldığında daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Seansları aksatılmamalıdır. Aksi durumda yapılacak uygulamanın işe yarama hızı yavaşlayacaktır.

Salonumuz

Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28 34515 - Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul

Bize Yazın

info@mehtapakdag.com

Bizi Arayın

0(212) 924 50 50

RANDEVU ALIN

Hemen Yer Ayırtın
KALICI MAKYAJ

KAŞ & KİRPİK

MASAJ

CİLT BAKIMI

Tags :
WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın