Mehtap Akdağ

29 Temmuz 2019

Yorum yapılmamış

Selülit bakımı kadınlar için çok önemlidir. Selülit bakım uygulanırken dikkat edilmesi gereken kurallar bulunur. Bu kurallar çok çeşitlidir. Size sunduğumuz hizmetler sizin sağlığınıza uygun olarak yapılmaktadır. Uyguladığımız selülit tedavisi ile cildiniz çok sıkı bir görünüme kavuşmaktadır. Vakum, ilaç, masaj gibi çok çeşitli uygulamalarda kullanmaktayız. Fakat size en uygun olan tedaviyi uygulamaktayız.

Beylikdüzü’ndeki Selülit Bakım fırsatları ve indirimli Selülit Bakım fiyatlarından haberdar olmak için bülten’imize kayıt olabilirsiniz.

Selülit Sebepleri ve Kurtulma Yolları

 

Selülitin nedeni çoğunlukla yaş ilerlemesidir. Vücut yaşlandıkça elastin azalmaktadır. Selülit her yaşta ortaya çıkmaktadır. Zaman içinde hormonel sebeplerden dolayı selülitte ortaya çıkmaktadır. Bu hastalık için endişelenmeyiniz. Bu hastalığın tedavisi bulunmaktadır. Bu hastalıktan kurtulmanın çeşitli yolları bulunur. Fakat siz tedavi olmadan bize danışarak size uygun tedaviyi bulmalıyız. Selülitin kesin bir sebebi yoktur ancak belirli sebepleri azda olsa bulunur. Fazla kilo, yetersiz beslenme, cilt kalınlığı, genetik faktörlerdir.

İlginizi çekebilir:

Selülit Bakımı Nedir?

Bitkisel Tedavi

 

Herhangi bir tedavi semptomları etkilemektedir. Selüliti gidermenin en önemli yolu masajdır. Masaj selüliti gidermez ancak kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Kan dolaşımı bağ dokusunu iyileştirmektedir. Masaj yaparak selülit ile kaplı vücudu iyileştirebilirsiniz. Bu iyileşme her zaman masajla mümkün olmaktadır. Selülit için başka bir yöntemde ilaç kullanmaktır. Bu ilaç ile tedavi olabilirsiniz. İlaç ile tedaviyi doğal olarak uygulamaktayız. Tamamen bitkisel ürünler kullanılmaktadır. Krem kullanırken masajdan sonra uygulanması daha etkili olmaktadır. Kremler geniş bir etkiye sahip olmaktadır. Bu sebeple de daha etkilidir.

Kaynakça:

  1. https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1046/j.1468-3083.2000.00016.x
  2. https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/j.1524-4725.1997.tb00468.x
  3. https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/j.1524-4725.1978.tb00416.x

Selülit Bakımı Nasıl Yapılır?

Selülit; ilk gençlikten itibaren aslında kadın veya erkek fark etmeksizin herkes için bir problemdir. Ancak tabii beyler için bu kadar büyük bir sorun olmasa da, hanımların bu yönde ciddi çabaları söz konusudur. Selülit bakımı; farklı uygulamalar kapsamında yapılabilir.

Selülit Bakımı Nasıl Olur?

Selülit tedavisi için gerekli birçok yöntem vardır. Bunlar selülit oluşumuna etki eden sebepleri ortadan kaldırmak ile başlar. Beslenme alışkanlıklarındaki yanlışlar selülit oluşumuna etki etmektedir. Bu yüzden selülit oluşumunu azaltmak ve selülitlerden kurtulmak için daha sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinilmesi gerekmektedir.

Selülit Bakımı Sonrası Değişim Ne Ölçüdedir?

Selülit bakımı sonrası selülitlerin ciddi oranda azalarak yok olduğunu net bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Selülit Bakımı İçin Yaş Sınırı Var Mıdır?

Selülit bakımı her yaş grubu için uygun olmakla birlikte 18 yaş altı müşterilerimiz için aile onayı gerekmektedir.

Salonumuz

Nazım Hikmet Bulvarı Piri Reis Mah. Metropole Park Business Center Giriş Kat:2 Ofis:E27/E28 34515 - Esenyurt / Beylikdüzü / İstanbul

Bize Yazın

info@mehtapakdag.com

Bizi Arayın

0(212) 924 50 50

RANDEVU ALIN

Hemen Yer Ayırtın
KALICI MAKYAJ

KAŞ & KİRPİK

MASAJ

CİLT BAKIMI

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın